10.05.2016 - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

10 травня у школі відбулося вшанування загиблих під час ІІ Світової війни, присвячене святкуванню Дня Пам’яті та примирення.

ДетальнішеСВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ!

У межах системи заходів, передбачених планом проведення ІІ тайму тижня молодших школярів «Ми – маленькі подоляни», початкова школа відзначила День українських традицій. Для молодших школярів театралізовану виставу під назвою «Дзвонять дзвони Великодня» підготували і провели учні 3-Б класу (класовод Новицька Т. О.). 

ДетальнішеУКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ

У межах проведення ІІ тайму тижня молодших школярів «Ми – маленькі подоляни» у початковій школі відбулася виставка дитячих малюнків та вітальних великодніх листівок. Акція носила назву «День вдячності нашим захисникам».

ДетальнішеЕКОЛОГІЧНА ВАРТА

З квітня учні початкової школи продовжили працювати над проектом «МИ – маленькі подоляни». ІІ тайм тижня молодших школярів розпочався 18 квітня проведенням Дня юних екологів, приуроченого до Дня довкілля, гасло заходу – «Бережіть природу, і вона вам віддячить». Захід відзначався нетрадиційної формою організації – у вигляді екологічної варти. Екологічна варта мала 5 станцій, кожна із яких готувала свій постер і власний девіз.

Детальніше26.04.2016 - ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ

До Дня пам’яті наслідків Чорнобильської трагедії бібліотеці нашої школи була оформлена інформаційна тематична виставка «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…», де представлені Вашій увазі матеріали, на тему Чорнобильської катастрофи.

Детальніше18-22.04.2016 - ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ!

З 18 по 22 квітня 2016 року в спеціалізованій школі № 118 було проведено тиждень Цивільної оборони. 
У ході проведення цього тиждня з учнями 1-5 класів були проведені тематичні бесіди та уроки за темами «Що робити у разі надзвичайної ситуації?», «Збережи життя», з учнями 6-11 класів – тематичні класні години, присвячені організації цивільного захисту населення та діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Детальніше01-30.04.2016 - НАВЕДЕМО ЛАД РАЗОМ! МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

У період з 01 по 30 квітня 2016 року в нашій школі відбувається щорічна акція «Місячник благоустрою». Ця акція проводиться з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану, облаштування території школи.

Детальніше16.04.2016 - ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілля. Це свято з'явилося завдяки підписанню спеціального президентського указу в 1999 році.

ДетальнішеСПОРТИВНЕ СВЯТО

Спорт в 21 столітті вийшов на новий вищий рівень. Спортсмени на даний час є відомими людьми, яких поважають. Він стає доступнішим для кожного з нас, але не всі займаються ним. Він є певною мірою, новизною який тільки проникає в маси. 

Детальніше14-25.03.2016 - ДЕКАДА СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК

З 14 по 25 березня кафедрою суспільно-гуманітарних наук була проведена предметна декада.
Згідно плану декади у школі відбулось безліч цікавих заходів, присвячених вивченню культурного надбання українського народу та скарбниці світової літератури. 

Детальніше