Тиждень математики. День Італії.

        21 січня в 7-В класі відбулась гра «Щасливий випадок». 2 команди «40 тон» і «Розумники» змагались в своїх знаннях з математики. Переможцем стала команда «40 тон». Різні конкурси такі, як «Заморочки із бочки», «Ти мені, я — тобі», «Конкурс капітанів», «Хто перший», «Намалюй координату» були цікавими для учнів і узагальнили їх знання. 

ДетальнішеТиждень математики. День Греції.

     20.01 – 24.01. 2014 року у СШ №118 «Всесвіт» проходив тиждень математики «Видатні математики Європи».

     День Греції: інформаційну 5-ти хвилинку «Видатні математики Греції» проводили учні 7-А кл. для 5-11-х класів.

ДетальнішеМіні-лабораторія у 5-А

      28 січня 2014 року у 5-А класі відбувся виховний захід  «Ти – майбутній хазяїн країни! Навчаючись зберігати енергію, ти зберігаєш планету!»

       Діти готувалися до нього заздалегідь. Власноруч підготували обладнання для проведення дослідів: обгорнули банки різними матеріалами з метою дослідити, який матеріал краще зберігає тепло.

ДетальнішеЧарівний світ поетів

       На зимові канікули учні отримали завдання творчого характеру: скласти загадки, вірші, акровірші на тему енергозбереження. Діти разом з батьками створили цікаві та яскраві роботи.

     З 13 по 15 січня відбувся конкурс юних поетів "Візьму перо і спробую". Найактивнішими були учні та батьки 1-А, 2-А і 3-А класів. Це було відмічено директором на шкільній лінійці учнів початкових класів. Роботи багатьох учнів були яскраво оформлені та прийняті в редакцію дитячої газети "Казковий вечір" для публікації.

ДетальнішеСвіт чисел

        22 жовтня в 5 класах відбувся захід «Світ чисел».

      Учні 5 – А класу розповіли про історію виникнення чисел і розрахунків. Учні познайомилися з загадковим і цікавим світом математики, побачили, який різноманітний і захоплюючий цей світ.

        Дітям були запропоновані цікаві питання і завдання. Щоб перемогти учні були активними, прагнули швидше за інших відповісти на питання або виконати завдання. 

ДетальнішеЗвіт про заходи по енергозбереженню за січень

        Бінарний урок  математики і інформатики «Побудова діаграм» 6-А клас.

     23 січня учні 6-А класу, використовуючи дані, зібрані 9-Б класу серед учнів школи по використанню в їх сім’ях еколамп, будували стовпчасті і кругові діаграми в зошитах і на комп’ютерах.

Детальніше«Як ми бережемо та використовуємо тепло?»

ТЕПЛОЗБЕРЕЖЕННЯ

19.12 – 26.12 2013 року з учнями 5-11 класів було проведено бесіду «Збережемо тепло» та тестування «Як ми бережемо та використовуємо тепло?».

 

Як ми бережемо та використовуємо тепло?

Ви повинні дати тільки одну із двох відповідей: ТАК або НІ.

Детальніше«Економія врятує світ»

         Брейн – ринг   між  командами   11   та   9-А класів

         (Підготували класні керівники 9-А-ПархоменкоВ. М. та 11 -Толочко І.Г.)

     21  січня  2014  року  між  командами  «Світлячок» 11  класу   та  «Електрон» 9-А  класу  відбулася  гра,  під   час  якої   школярі демонстрували  свої  знання  з  питань  енергозбереження. Для того, щоб молоде покоління навчилося економити, необхідно зробити цей процес цікавим. 

ДетальнішеБережливість - дорожча за багатство

           23 січня у нашій школі між учнями 5-б і 7-в класів був проведений бінарний виховний захід на тему енергозбереження.

ДетальнішеКонкурс вікторин та малюнків у 7-Б класі

       Учні 7-Б не втомлюються говорити про енергозбереження. Адже вони усвідомлюють, що лише роблячи власний внесок у збереження природних ресурсів, з'являється перспектива жити у чистому і безпечному середовищі.

Детальніше