МИ-МАЛЕНЬКІ ПОДОЛЯНИ!

    Початкова школа розпочала проведення І тайму тижня молодших школярів «Ми маленькі подоляни». В рамках проведенн тайму , була створена яскрава виставка патріотичних робіт «Діти єднають Україну» . В своїх малюнках діти з радісттю висловили свої почуття до Батьківщини .

 

ДетальнішеБАТАРЕЙКИ, ЗДАВАЙТЕСЯ!

     Ми, учні школи № 118 «Всесвіт» від 15 лютого започатковуємо еколого-соціальний проект «Батарейки, здавайтеся!».
   Проект «Батарейки, здавайтеся!» бере початок з нашої ініціативи зробити світ кращим місцем для життя. Обираючи еколого-соціальний проект, ми намагалися знайти сферу, доступ до якої мала б кожна людина. Екологія нашої планети виявилась саме тим, що ми шукали. Кожна людина в світі може зробити вклад в екологічний стан планети, і почати можна з найпростішої справи – утилізації батарейок.

Детальніше27.01.2016 - Науково-методичний семінар «Ефективне застосування ресурсiв видавництва "Макмиллан Паблишерз Лимитед" для навчання англiйської мови».

    27 сiчня на кафедрі іноземної мови Спецiалiзованої школи 118 "Всесвiт" з поглибленим вивченням європейських мов відбувся науково-методичний семінар «Ефективне застосування ресурсiв видавництва "Макмиллан Паблишерз Лимитед" для навчання англiйської мови». Для доповіді була запрошена методист-консультант видавництва «Макмиллан Паблишерз Лимитед» Оксана Цегей.
 

ДетальнішеУВАГА!


    Розміщуємо перелік домашніх завдань для учнів 5-11 класів нашої школи на час вимушеного припинення занять у зв'язку з епідеміологічною обстановкою у місті Києві.

 

Детальніше22.01.2016 - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

       22 січня о 10.30 в приміщенні школи № 118 відбувся урочистий захід до Дня Соборності України.
      В цей історичний день день було об’єднано разом не тільки територію України, але і душі та серця української нації. Спільними зусиллями колективів 114 та 118 шкіл ми висловлюємо вдячність та шану учасникам цих подій. 

ДетальнішеНабір на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ!!!

 

ПРОДОВЖУЄ

набір на

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

для майбутніх першокласників!

 

ДетальнішеЗ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ВІТАЄМО АДМІНІСТРАЦІЮ, ПЕДАГОГІЧНИЙ ТА УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ, НАШИХ КОЛЕГ ТА ДРУЗІВ З НАСТУПАЮЧИМИ СВЯТАМИ – НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ДетальнішеЗ життя футбольних осередків

      Днями, у гостинному актовому залі спеціалізованої школи № 118 “Всесвіт” відбулася традиційна подія для спортивного життя Подільського району міста Києва – підбиття підсумків минулого сезону в ФК “Поділ”
     Вже важко уявити собі передноворічні свята без урочистостей в ФК “Поділ” з нагоди підбиття підсумків, визначення кращих гравців у минулому сезоні та церемонії посвяти наймолодшої категорії гравців клубу в юні футболісти.

Детальніше22-24.12.2015 - НОВОРІЧНІ СВЯТА

        22 та 24 грудня школа № 118 святкувала наступаючий Новий рік .
   Учнями початкової, середньої та старшої школи були підготовані концертні програми, які вирізнялись оригінальністю, незвичністю і, звичайно, подарунками.

ДетальнішеВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

    За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією

Детальніше