Урок математики у 6-му класі Французької школи м. Києва.

      17.12.2013 року у 6-му класі ТОВ «Французька школа м. Києва» було проведено урок математики «Стовпчасті та кругові діаграми». На уроці було проведено бесіду про альтернативні джерела енергії в Україні, розглянуто стовпчасті діаграми «Енергетика України і світу» та кругову діаграму «Структура виробництва електроенергії в Україні». 

        Учні 6-го класу будували стовпчасту діаграму «Кількість об’єктів відновлювальної енергетики в Україні»та за результатами тестування, що було проведено на цьому ж  уроці, -- кругову діаграму «Як ми бережемо та використовуємо тепло».

ДетальнішеАкція «І темноту подолано, і дерево врятовано!»

       Учні  11  класу  спеціалізованої  школи  №118 «Всесвіт» долучилися  до  акції  збору  макулатури.   Компетентні  джерела  стверджують,  що  100  кілограмів  макулатури  зберігають одне  дерево,  1 тонна    рятує  10  дерев та   1000  кВт  електроенергії. 

       Мета  заходу – формування  в  особистості   екологічної  свідомості  та  мислення,  звичок  енергоощадної  поведінки,  виховання  любові  до  природи  та  бажання  зберігати  енергетичні  ресурси.

     

ДетальнішеЕволюція лампи

          Учні  6- Б  класу  Перков  Данило  та  Перков  Дмитро 13  грудня  підготували  презентацію  «Еволюція  лампи».  У прослуховуванні брали участь однокласники та член батьківського комітету Малаєва Наталія Павлівна.

          Мета  заходу – пояснити,  що  людство  у  своєму  прагненні  подолати  темряву  пройшло   шлях  від  звичайних  вогнищ  та  смолоскипів  до  електрики.  Ця  еволюція  «світла»  триває  й  досі.  Серед  багатьох  видів  лам  потрібно  вибирати  найефективнішу,  ту,  яка  заощаджує  найбільше  електроенергії. 

ДетальнішеПрактичний захід «Чистюля»

        Мета  заходу – активізувати  школярів  у  процесі  енергозбереження,  формувати   комунікативні  здатності  учнів,  уміння  працювати  в  групах.

       Чисті  лампи,  плафони -  помічники  в  економії  електроенергії,  адже  брудне  скло  поглинає  до  30  відсотків  світла.  Це  розуміють  учні  6-Б  класу.   12  грудня  шестикласники  усім  присутнім   складом  мили лампи,  плафони  у  своїй  класній  кімнаті,  готуючись  до  зустрічі  Нового  року.      

        Наступним  важливим  кроком  школярів  у  енергозбереженні   буде  допомога  вдома  батькам    у  митті  ламп  та  плафонів.

Детальніше"У вирі сьогоденних справ всяк час зважай на те, що стане після нас"

Екскурсія до Інституту технічної теплофізики

     Учні 9-А класу (10 чоловік) відвідали Інститут технічної  теплофізики при Національній академії наук України. Старший науковий співробітник Недбайло Олександр Миколайович розказав дітям про проект Інституту «Будівництво енергоефективного будинку», що впроваджується за сприяння влади і Президента України. Учні почули, які ресурси, матеріали використовуються при будівництві, дізналися його технологію і побачили на власні очі сам «чудо-будинок». Також для учнів провели екскурсію до лабораторії Інституту, де показали технологію виробництва підлоги з водним підігрівом, теплонасоси та колектори, які розробив Інститут.

ДетальнішеТиждень фізики в школі №118 "Всесвіт"

     У вівторок відбулися змагання між учнями п’ятих класів та шостих класів «Енергетичний волейбол». Метою гри було визначення рівня знань команд принципів і методів енергозбереження. Рівень знань виявився настільки високим, що переможців за запланований час гри визначити виявилося неможливо.

     Надзвичайну цікавість учнів викликали досліди, в яких  демонструвалась здатність  матеріалів по різному проводити тепло. Зокрема, дослід «газета, яка не горить» викликав найбільші емоції і  подив школярів, які ще не вивчали фізику. Безумовно такі досліди повинні викликати тягу до фізичних знань, що буде сприяти в майбутньому підвищенню інтересу до предмету.

ДетальнішеПланета без сміття – твоє майбутнє життя

         Учні 8-Б класу у грудні 2013 року продовжили роботу над проектом «Планета без сміття – твоє  майбутнє життя». Для цього підготували матеріали за темою «Що потрібно робити зі сміттям?», в яких як проблема планети Земля багато пропозицій щодо переробки відходів з метою вироблення різних видів енергії для використання людьми та економії природних ресурсів. Для святкування  Нового року учні пропонують робити цікаві різноманітні прикраси на ялинку, виготовлені із використаних  лампочок.

ДетальнішеЕнергоефективні ідеї моєї сім’ї

Робота

«Енергоефективні ідеї моєї сім’ї»

учня 7-В класу

спеціалізованої школи №118 «Всесвіт»

м. Києва

Гнипа Богдана

ДетальнішеKangouru sans Frontieres. Кенгуру Україна.

      6 грудня 2013 року серед учнів 2-6-х класів спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт» було проведено Всеукраїнський етап міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». 56 учнів 5-6-х класів брали участь у цьому конкурсі. Найактивнішими учасниками виявились учні 5-А класу – 26 осіб. Успіхів!

ДетальнішеНовий рiк на порiг!

       До нового року, здавалося б, ще стільки часу, та дітки з усього Подільського району влаштували собі і нам свято, щоб нагадати- хутчіш вправляйтесь із цьогорічними справами, та вмикайте святковий настрій! Адже новий рік вже не за горами! Свято пройшло у Будинку дитячої творчості, що на Подолі, і з різними номерами туди приїхали діти з багатьох шкіл району! Нашу школу представляли наші семикласники - справжні актори! Адже і задача в них була не проста - показати, як святкуютть Новий Рік 

Детальніше