З життя футбольних осередків

      Днями, у гостинному актовому залі спеціалізованої школи № 118 “Всесвіт” відбулася традиційна подія для спортивного життя Подільського району міста Києва – підбиття підсумків минулого сезону в ФК “Поділ”
     Вже важко уявити собі передноворічні свята без урочистостей в ФК “Поділ” з нагоди підбиття підсумків, визначення кращих гравців у минулому сезоні та церемонії посвяти наймолодшої категорії гравців клубу в юні футболісти.

Детальніше22-24.12.2015 - НОВОРІЧНІ СВЯТА

        22 та 24 грудня школа № 118 святкувала наступаючий Новий рік .
   Учнями початкової, середньої та старшої школи були підготовані концертні програми, які вирізнялись оригінальністю, незвичністю і, звичайно, подарунками.

ДетальнішеВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

    За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією

ДетальнішеДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

     Міжнаро́дний день толера́нтності — відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

ДетальнішеПРИНЦЕСИ ОСЕНІ

       Ще одним захоплюючим заходом осінньої тематики був конкурс краси та жіночності «Принцеси Осені».
      Цього року конкурсантки представляли образи діснеївських принцес та змагались у знанні етикету, сучасної моди, презентації власних захоплень та дефіле.

ДетальнішеВИСТАВКА-КОНКУРС "НА ХВИЛЯХ ОСЕНІ"

   22.10 учні школи під керівництвом педагогів провели виставку конкурс «На хвилях осені», де презентували свої роботи, ілюстрації та проекти на осінню тематику.

ДетальнішеДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

     Щорічно 9 листопада у нашій країнні відзначається День української писемності та мови.
  В листопаді 1997 р. був виданий указ Президента України "Про День української писемності та мови", за ініціативою Всеукраїнськолго товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка.

Детальніше14.10.2015 - День Захисника Вітчизни

     В жовтні відзначається свято, яке вважається святом всіх чоловіків – День Захисника Вітчизни.
    14 жовтня – дата всіх тих хто захищає мир та спокій на нашій Батьківщині. Це свято також співпадає і засновується на історичних українських датах – Дні Покрови пресвятої Богородиці, яку козаки Запорізької Січі вважали своєю покровителькою та захисницею, та Дні українського козацтва.

Детальніше21.09.2015 - Міжнародний день миру

    21.09 в стінах нашої рідної школи ми відзначили надзвичайно актуальне для нас свято – День Миру. Це свято має особливе значення. 
    Школа №118 «Всесвіт» до того ж асоційований член ЮНЕСКО, саме тому тим більше ми не можемо залишатись осторонь проблеми збереження миру.

Детальніше01.09.2015 - Свято першого дзвоника

Щиро вітаємо адміністрацію, педагогічний колектив, працівників та учнів нашої школи з початком нового навчального року!
Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнання.

 

Детальніше