УВАГА!


    Розміщуємо перелік домашніх завдань для учнів 5-11 класів нашої школи на час вимушеного припинення занять у зв'язку з епідеміологічною обстановкою у місті Києві.

 

Детальніше22.01.2016 - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

       22 січня о 10.30 в приміщенні школи № 118 відбувся урочистий захід до Дня Соборності України.
      В цей історичний день день було об’єднано разом не тільки територію України, але і душі та серця української нації. Спільними зусиллями колективів 114 та 118 шкіл ми висловлюємо вдячність та шану учасникам цих подій. 

ДетальнішеНабір на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ!!!

 

ПРОДОВЖУЄ

набір на

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

для майбутніх першокласників!

 

ДетальнішеЗ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ВІТАЄМО АДМІНІСТРАЦІЮ, ПЕДАГОГІЧНИЙ ТА УЧНІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ, НАШИХ КОЛЕГ ТА ДРУЗІВ З НАСТУПАЮЧИМИ СВЯТАМИ – НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ДетальнішеЗ життя футбольних осередків

      Днями, у гостинному актовому залі спеціалізованої школи № 118 “Всесвіт” відбулася традиційна подія для спортивного життя Подільського району міста Києва – підбиття підсумків минулого сезону в ФК “Поділ”
     Вже важко уявити собі передноворічні свята без урочистостей в ФК “Поділ” з нагоди підбиття підсумків, визначення кращих гравців у минулому сезоні та церемонії посвяти наймолодшої категорії гравців клубу в юні футболісти.

Детальніше22-24.12.2015 - НОВОРІЧНІ СВЯТА

        22 та 24 грудня школа № 118 святкувала наступаючий Новий рік .
   Учнями початкової, середньої та старшої школи були підготовані концертні програми, які вирізнялись оригінальністю, незвичністю і, звичайно, подарунками.

ДетальнішеВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

    За даними ООН, поширення епідемії СНІДу у світі в цілому сповільнилися. За останні 5 років кількість виявлених випадків зараження ВІЛ/СНІД скоротилась на 20%. Натомість в Україні серед країн Східної Європи і Центральної Азії ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий, серед дорослого населення він становить 1,1%. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією

ДетальнішеДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

     Міжнаро́дний день толера́нтності — відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

ДетальнішеПРИНЦЕСИ ОСЕНІ

       Ще одним захоплюючим заходом осінньої тематики був конкурс краси та жіночності «Принцеси Осені».
      Цього року конкурсантки представляли образи діснеївських принцес та змагались у знанні етикету, сучасної моди, презентації власних захоплень та дефіле.

ДетальнішеВИСТАВКА-КОНКУРС "НА ХВИЛЯХ ОСЕНІ"

   22.10 учні школи під керівництвом педагогів провели виставку конкурс «На хвилях осені», де презентували свої роботи, ілюстрації та проекти на осінню тематику.

Детальніше