Урочистий захід, присвячений відзначенню Дня Гідності та Свободи

    Урочистий захід, присвячений відзначенню Дня Гідності та Свободи, відбувся 21 листопада у СШ № 118 «Всесвіт».
   13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення кожного року 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

ДетальнішеТиждень математики, жовтень 2014-2015 н. р.

Було проведено такі заходи:

  •      урочисте відкриття тижня математики (5-7кл., 8-10кл.);
  •      інтелектуальний тест (5-7 класи);
  •      брейн-ринг (6-А, 6-Б кл.);
  •      «Геометрична рапсодія» (8-А кл.);
  •      науково-практична конференція «Визначні теореми давнини» (8-А, 8-Б, 8-В);
  •      інтелектуальна гра «Хто найрозумніший?» (5-А, 5-Б класи);
  •      диспут «2 X 2 = 4?» (9-А кл.)
  •      I етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (6-11 кл.)
  •      Прес-конференція «Правильні і неправильні багатогранники» (11 кл.);

ДетальнішеРайонний конкурс інсценізованої патріотичної пісні

      22 жовтня в Будинку дитячої творчості Подільського р-ну відбувся конкурс патріотичної пісні серед учнів шкіл . Усі учасники проявили патріотизм,вдало виконали та інсценізували обрані пісні. Кожен виступ був сповнений любові до рідної країни і нерідко змушував глядачів розчулитися.

ДетальнішеВітаємо юних інтелектуалів «Всесвіту»!

       16 жовтня на базі сш № 271 проходила інтелектуальна гра «Юніор» за участю команд шкіл Подільського району. Команду нашої школи «Інсайд» представляли учні 7-А класу Малахатько  Ганна, Шевченко Марія і Чернова Орина та учні 7-Б класу Моцаренко Іван, Горова Оксана і капітан команди Носова Юлія. Юні інтелектуали гідно виступили та посіли ІІ місце. До школи наша команда привезла почесну грамоту та, звичайно, гарний настрій від вдалого виступу.

ДетальнішеЗавжди готові допомогти

     Протягом двох тижнів учні  школи № 118  « Всесвіт» збирали  теплі речі, засоби гігієни, продукти довготривалого зберігання, питну воду для батальйону «Київська Русь», який перебуває в зоні АТО.

     7 жовтня 2014 р. допомога була передана волонтерам, які доставлять цей необхідний вантаж адресату.

ДетальнішеВітаємо всіх вчителів з професійним святом!

Блаженний день, коли зробив ти вибір

Служінню дітям присвятить себе:

Нагодувати їх духовним хлібом,

Зерно в душі посіяти святе.

Дитяче серце у твоїх долонях,

Допитливе, відкрите і просте

Тобі довірив Бог його наповнить

Святим зерном, що згодом проросте.

ДетальнішеХай буде мир, віднині і довіку!

   Під таким девізом у школі №118 «Всесвіт» пройшов  урочистий захід, присвячений Міжнародному дню миру, який відзначається 21 вересня в усьому світі.

    19 вересня на подвір’ї нашої  школи  зібралися учні, вчителі, батьки та жителі всього мікрорайону, щоб долучитися до святкування Міжнародного дня миру.

ДетальнішеВсіх вчителів, батьків і учнів вітаємо зі святом 1 вересня!

      Вже пролунав перший дзвоник і в нашій школі. 1 Вересня на шкільному подвір’ї «Всесвіт» зібрав дружню родину. На початку свята пролунали патріотичні вірші та пісня про мати Україну у виконанні Насті Кабанець  і Насті Пузерей .

     Почесне право занести прапор України було надано учням 11-го класу Прядкіну Євгену, Корецькому Ярославу, Дорошенко Олені та Шнайдер Марині. З особливим почуттям співала вся школа гімн України.

ДетальнішеКошти закладу, витрачені на ремонтні роботи до нового 2014/15 навчального року

            За період літніх канікул в нашому закладі були виконані ремонтні роботи для підготовки до нового 2014/15 навчального року за кошти благодійного фонду «Всесвіт 118» у розмірі 19.211 грн.(дев’ятнадцять тисяч двісті одинадцять гривень), а саме:

 

 

ДетальнішеUnited World Games 2014

      24 червня учні нашої школи в складі своїх команд ФК «Поділ» повернулися з Об’єднаних Міжнародних  Ігор (UnitedWorldGames). UWG є найбільшою щорічною спортивною подією серед молоді в Європі та проходить під егідою ЮНЕСКО. Відбувається вона на початку літа в чарівному місті Клагенфурт, в Австрії.  Ця подія збирає школи та молодіжні клубні команди з усього світу поєднуючи спорт та культурний обмін. Ігри пропонують міжнародні турніри з футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, регбі, хокею на траві і тенісу для юнаків та дівчат віком від U9 до U21. Цього року ігри прийняли понад 6 000 учасників, 400 команд з більш ніж 30 країн світу.

Детальніше