Днь Пам’яті та примирення

       8 травня у школі відбулося вшанування загиблих під час ІІ Світової війни, присвячене Дню Пам’яті та примирення.
Учні підготували літературну композицію і 9 травня приймали участь у районних заходах до Дня Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Детальніше«Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві: за і проти»

   Відпусти мене, комп’ютер 
   Я благаю, відпусти.

    У наше цифрове XXI століття, багато землян задаються питанням: хто переможе комп'ютер або книга? Вам пощастило жити в час небувалого злету науково-технічного прогресу, жити у Столітті інформації. 16 квітня для учнів 7-10 класів було проведено диспут «Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві: за і проти» Захід проходив у формі дискусії, де учні мали можливість визначитися, що важливіше, книга чи комп’ютер, обговорити такі важливі питання :

ДетальнішеОГОЛОШЕННЯ!!!

З 31 БЕРЕЗНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ
ПРИЙОМ УЧНІВ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ
СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 118 «ВСЕСВІТ»

Детальніше17.03.2015 - "Зміна клімату - глобальний виклик людству"

    Земля – наш дім. Спеціалізована школа №118 «Всесвіт» як асоційований член ЮНЕСКО формує в кожної дитини почуття особистої причетності до збереження нашої планети та відповідальності за неї, виховує здатність гармонійно співіснувати з природою. Діти вчаться формувати критичну оцінку споживацько-утилітарного ставлення до неї, щоб не допустити порушення природної рівноваги, появи екологічної кризи.

Детальніше13.03.2015 - Церемонія нагородження кращих спортсменів

   13 березня у нашій школі пройшов захід, присвячений видатним спортсменам сучасності та легендам спорту, вітчизняним та зарубіжним кумирам мільйонів. Проходив він у досить незвичному форматі – церемонії нагородження. Учні представляли своїх кандидатів в трьох номінаціях: найкращий спортсмен, найкраща спортсменка та найбільше натхнення. Основною задачею даного заходу було заохотити всіх учасників до колективного обговорення досягнень спортсменів та визначення найкращих шляхом голосування. 

Детальніше"Зміна клімату – глобальний виклик людству"

    17 березня в Спеціалізованій школі № 118 «ВСЕСВІТ» пройде міжнародна конференція "Зміна клімату – глобальний виклик людству", в якому будуть брати участь школи міста Києва та французька школа імені Анни Київської. На конференції будуть представлені роботі учнів з питань зміни кліматичних умов на планеті. Переможець конкурсу отримає можливість представити свій проект на європейській конференції з питань клімату в травні місяці у місті Тулуза, Франція.

Детальніше06.03.2015 - Cвятковий концерт, присвячений Міжнародному дню жіночої солідарності та миру

    06.03.15р. у спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт» відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному  дню жіночої солідарності та миру.

   Учні школи привітали з цим святом всіх жінок і  дівчат; зі сцени прозвучали слова шани і вдячності тим мужнім жінкам, які знаходяться на передовій, волонтерам, медикам, дружинам і матерям українських захисників Вітчизни.

Детальніше27.02.2015 - «Заспіваймо пісню за Україну»

    «Заспіваймо пісню за Україну» - під такою назвою у спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт»  27.02.2015р.пройшов патріотичний флешмоб, присвячений Дню рідної мови. У заході були залучені учні 1-2 класів.

ДетальнішеАкція "Нагодуй птахів"

    З 9 по 16 лютого 2015 року у спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт» м. Києва з метою виховання любові та бережливого ставлення до природи й пташок була проведена Акція «Нагодуй птахів». Класні керівники й учні молодших класів дуже відповідально та з великою зацікавленістю поставились до її проведення. Дітям було запропоновано виготовити годівнички разом з батьками та сфотографувати роботи для фотозвіту. 

Детальніше«Геліантус-2014»

Підведено підсумки V Міжнародної природознавчої гри

«Геліантус-2014».

Координатор гри у школі –

 учитель біології Нескорожена Інна Анатоліївна.

Школа отримала матеріали для нагородження переможців гри.

Детальніше