ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Переможцем ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії став учень 8-В класу 

Детальніше20.02.2015 - Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

    На виконання указу Президента України 20.02.2015р. у нашій школі відбулися заходи  зі  вшанування героїв Небесної Сотні.

    Зустріч-реквієм  відбувся біля меморіальної дошки на честь випускника нашої школи Дмитра Максимова – героя Небесної Сотні. На зустрічі були присутні в.о. голови Подільської районної державної адміністрації Андрієвський В.М., депутат Київської міської ради  Панчук О.О., тренер Дмитра Гербеда В.Ф., його друзі.

    

Детальніше20.02.2015 - Участь у благодійних заходах міста.

   Наша школа взяла участь у акції по збору макулатури для отримання коштів, які будуть спрямовані на допомогу бійцям та мирним жителям зони АТО.

   Учнями було зібрано 971 кг макулатури, найактивніше до цієї акції долучилися 10клас (180 кг), 8-В клас (139 кг), 6-А клас (106 кг).

   Дякуємо всім за участь !

Детальніше13.02.2015 - День Святого Валентина

    Напередодні свята всіх закоханих 13.02.2015р. у школі пройшли наступні заходи: конкурсна програма для учнів 5-7 класів «Змагання персонажів – пар», яку підготували лідери учнівського самоврядування Халимоник Ксенія та Конюхова Аліна, та квест «Шляхами Святого Валентина» для учнів 8-11 класів. На святі учні продемонстрували свої інтелектуальні здібності, артистизм, творчість, креативність. 

ДетальнішеПІДГОТОВЧІ КУРСИ для майбутніх першокласників!

Спеціалізована школа №118 «ВСЕСВІТ»

з поглибленим вивченням європейських мов

з 01 лютого

запрошує на

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

для майбутніх першокласників!

ДетальнішеЗ Новим Роком та Різдвом Христовим!

    Адміністрація та педагогічний колектив спеціалізованої школи № 118 "Всесвіт" вітає учнів та їх батьків з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо здоров'я, щастя, злагоди вашим рідним та близьким!!! Миру і процвітання нашій країні, а нашим учням творчих сил та нових навчальних звершень!!!

ДетальнішеНоворічне свято

   25 грудня в нашій школі було проведено Новорічне свято, в якому взяли участь учні 8-11 класів. Учасники отримали по 2 завдання: представити Діда Мороза і Снігуроньку в незвичайному вбранні, а також інсценізувати хіт певної епохи. Крім того, проводилися цікаві конкурси, які створювали в залі дружню атмосферу. Усі виступи були яскравими, у кожного класу була своя "родзинка". Цей конкурс відкрив нових зірочок нашої шкільної сцени. Тож у журі було складне завдання. Кожен клас став переможцем у певній номінації, а перемогу і титул "Суперноворічна пара" здобув 11 клас. Вітаємо Дашу Вініченка та Артема Малинку, а також всіх, хто в цей день був на сцені, хто допомагав у постановці номерів! Щастя всім, здійснення мрій і миру в новому 2015 році!

ДетальнішеПеремагають сильні духом

    24 грудня в нашій школі № 118 «Всесвіт» відбулась зустріч з багатократними  чемпіонами  міжнародних змагань з танців на візках Валерієм Бевзюк  і  Веронікою Педченко, та юною поетесою, дівчинкою, яка робить перші кроки в цьому виді спорту Вікторією Гуріч. Ця незабутня подія,  організована учнями 11 класу, приємно вразила як учнів та вчителів, так і гостей:  батьків та наших друзів. 

ДетальнішеДень Святого Миколая

   19 грудня в актову залу школи до учнів 5-7 класів завітав Святий Миколай з двома Янголятами. Вони грали, танцювали з дітьми, розігрували сценки, в яких взали участь Чортеня, Вітер, Тарасик та Яринка. До того ж у кожного класу було завдання - показати новорічну мініатюру. На мою думку, всі учні з цим добре впоралися, тому вся школа на деякий час поринула в чарівну атмосферу свята і очікування дива. Дякуємо всім учасникам за подарований чудовий настрій! З наступаючими зимовими святами!

ДетальнішеУчасть у районному конкурсі "Вас вітають новорічні персонажі!"

    Стало доброю традицією в середині грудня проводити в БДТ Подільського району конкурс-фестиваль "Вас вітають новорічні персонажі!" 17 грудня тут панував дісно казковий настрій, адже привітати дітей та подарувати їм море поозитивних новорічних емоцій прийшли юні актори з усього Подолу. Кого тут тільки не було! Традиційні Діди Морози, Снігуроньки, Сніговики, Янголи і зовсім незвичайні. Не обійшлося і без негідників - Баби Яги, Кощея і компанії.

Детальніше