Тиждень історії та правознавства

    Школа – це простір життя дітей. У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому всю діяльність навчання необхідно будувати так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя. Сучасне покоління формується в динамічному світі, в умовах постійного змінюваного інформаційного простору, що вимагає від молоді уміння швидко вирішувати життєві проблеми.

 

ДетальнішеФінал районного конкурсу "Моя Україна" (презентація областей України)

    2 грудня усі школи Подільського району представляли області нашої мальовничої України. Наша школа присвятила свій виступ Рівненщині. У складі команди були учениці 8-А класу Жулькіна Крістіна, Тарасюк Валентина, Дейнега Вікторія, Кабанець Анна та одинадцятикласниця Кабанець Анастасія. 

ДетальнішеСан-Вансан, у місті Санліс

        В період з 11.11.14 по 22.11.14, учні нашої школи з метою навчання і збагачення культурою відправились до Франції. За цей період учні відвідували заняття школи, Сан-Вансан, у місті Санліс, що знаходиться поблизу Парижу. Під час перебування нашої групи у місті на флагштоку ліцею був піднятий український прапор. Місто Санліс знаменитий тим, що в ньому проживала Анна Київська донька Ярослава Мудрого. 

ДетальнішеПодяка від воїнів

      Протягом вересня учні 1-11 класів нашої школи збирали допомогу для українських воїнів, які знаходяться в зоні АТО. 
      За допомогою волонтерів продукти, теплі речі, вода, предмети гігієни потрапили до адресатів.
    Українським захисникам особливо важливі дитячі листи та малюнки, до яких вони ставляться з надзвичайною теплотою, зберігаючи біля серця. Бійці дякують всім нам за допомогу.

ДетальнішеIII науково-практична конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва

      Нещодавно весь світ відзначив дні толерантності. В наш час - це не просто пусті слова, адже, особливо зараз, виховання у молоді таких якостей як терпимість, повага, розуміння, емпатія - хіба не найважливіше завдання дорослих. Дуже багато шкіл долучилися до таких акцій. Звичайно, що і наша школа. Але про наші заходи окремо - важливо ще відвідувати заходи наших друзів з інших шкіл. Це завжди дає змогу дивитися ширше, здобувати новий досвід та ділитися своїм. І так як ми є асоційованою школою ЮНЕСКО на свято толерантності ми вирішили завітати до наших колег по ЮНЕСКО – 51-ого ліцею Міжнародних відносин.

ДетальнішеХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО "Модель ідеального суспільства за Шевченком»

    Відповідно до резолюції 37-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка включено до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО в 2014 – 2015 роках.

ДетальнішеТок-шоу «Наука чи мистецтво?»

      25 листопада для учнів 7-11 класів як підсумок проведених тижнів математики та фізики було проведено ток-шоу «Наука чи мистецтво - що важливіше?» Захід проходив у формі дискусії, де учні мали можливість визначити, хто вони- математики чи гуманітарії, обговорити такі важливі питання : Чи потрібно вивчати точні науки тим, хто любить і має хист до гуманітарних наук,  які професії в майбутньому будуть більш затре бані, чи може людина – гуманітарій оволодіти точними науками.

ДетальнішеУрочистий захід, присвячений відзначенню Дня Гідності та Свободи

    Урочистий захід, присвячений відзначенню Дня Гідності та Свободи, відбувся 21 листопада у СШ № 118 «Всесвіт».
   13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення кожного року 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

ДетальнішеТиждень математики, жовтень 2014-2015 н. р.

Було проведено такі заходи:

  •      урочисте відкриття тижня математики (5-7кл., 8-10кл.);
  •      інтелектуальний тест (5-7 класи);
  •      брейн-ринг (6-А, 6-Б кл.);
  •      «Геометрична рапсодія» (8-А кл.);
  •      науково-практична конференція «Визначні теореми давнини» (8-А, 8-Б, 8-В);
  •      інтелектуальна гра «Хто найрозумніший?» (5-А, 5-Б класи);
  •      диспут «2 X 2 = 4?» (9-А кл.)
  •      I етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (6-11 кл.)
  •      Прес-конференція «Правильні і неправильні багатогранники» (11 кл.);

ДетальнішеРайонний конкурс інсценізованої патріотичної пісні

      22 жовтня в Будинку дитячої творчості Подільського р-ну відбувся конкурс патріотичної пісні серед учнів шкіл . Усі учасники проявили патріотизм,вдало виконали та інсценізували обрані пісні. Кожен виступ був сповнений любові до рідної країни і нерідко змушував глядачів розчулитися.

Детальніше