Вітаємо юних інтелектуалів «Всесвіту»!

       16 жовтня на базі сш № 271 проходила інтелектуальна гра «Юніор» за участю команд шкіл Подільського району. Команду нашої школи «Інсайд» представляли учні 7-А класу Малахатько  Ганна, Шевченко Марія і Чернова Орина та учні 7-Б класу Моцаренко Іван, Горова Оксана і капітан команди Носова Юлія. Юні інтелектуали гідно виступили та посіли ІІ місце. До школи наша команда привезла почесну грамоту та, звичайно, гарний настрій від вдалого виступу.

ДетальнішеЗавжди готові допомогти

     Протягом двох тижнів учні  школи № 118  « Всесвіт» збирали  теплі речі, засоби гігієни, продукти довготривалого зберігання, питну воду для батальйону «Київська Русь», який перебуває в зоні АТО.

     7 жовтня 2014 р. допомога була передана волонтерам, які доставлять цей необхідний вантаж адресату.

ДетальнішеВітаємо всіх вчителів з професійним святом!

Блаженний день, коли зробив ти вибір

Служінню дітям присвятить себе:

Нагодувати їх духовним хлібом,

Зерно в душі посіяти святе.

Дитяче серце у твоїх долонях,

Допитливе, відкрите і просте

Тобі довірив Бог його наповнить

Святим зерном, що згодом проросте.

ДетальнішеХай буде мир, віднині і довіку!

   Під таким девізом у школі №118 «Всесвіт» пройшов  урочистий захід, присвячений Міжнародному дню миру, який відзначається 21 вересня в усьому світі.

    19 вересня на подвір’ї нашої  школи  зібралися учні, вчителі, батьки та жителі всього мікрорайону, щоб долучитися до святкування Міжнародного дня миру.

ДетальнішеВсіх вчителів, батьків і учнів вітаємо зі святом 1 вересня!

      Вже пролунав перший дзвоник і в нашій школі. 1 Вересня на шкільному подвір’ї «Всесвіт» зібрав дружню родину. На початку свята пролунали патріотичні вірші та пісня про мати Україну у виконанні Насті Кабанець  і Насті Пузерей .

     Почесне право занести прапор України було надано учням 11-го класу Прядкіну Євгену, Корецькому Ярославу, Дорошенко Олені та Шнайдер Марині. З особливим почуттям співала вся школа гімн України.

ДетальнішеКошти закладу, витрачені на ремонтні роботи до нового 2014/15 навчального року

            За період літніх канікул в нашому закладі були виконані ремонтні роботи для підготовки до нового 2014/15 навчального року за кошти благодійного фонду «Всесвіт 118» у розмірі 19.211 грн.(дев’ятнадцять тисяч двісті одинадцять гривень), а саме:

 

 

ДетальнішеUnited World Games 2014

      24 червня учні нашої школи в складі своїх команд ФК «Поділ» повернулися з Об’єднаних Міжнародних  Ігор (UnitedWorldGames). UWG є найбільшою щорічною спортивною подією серед молоді в Європі та проходить під егідою ЮНЕСКО. Відбувається вона на початку літа в чарівному місті Клагенфурт, в Австрії.  Ця подія збирає школи та молодіжні клубні команди з усього світу поєднуючи спорт та культурний обмін. Ігри пропонують міжнародні турніри з футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, регбі, хокею на траві і тенісу для юнаків та дівчат віком від U9 до U21. Цього року ігри прийняли понад 6 000 учасників, 400 команд з більш ніж 30 країн світу.

ДетальнішеВипускний вечір - 2014

      31 травня в актовій залі найстарші учні, 11 клас, прощалися з рідною школою, вчителями, безтурботними роками дитинства... Усе як завжди: сяючі посмішки красунь випускниць, стурбовані обличчя батьків, на яких (особливо жіночих) періодично помічалися сльози. Мереживо із квітів, зітхань, поглядів, чаруючих звуків музики, легких кроків, відчуття дива, що розлите в повітрі. Усе як завжди, але не зовсім...

ДетальнішеОстанній дзвоник 2014

      30 травня 2014 року у СШ № 118 «Всесвіт» весело пролунали дзвони останнього дзвоника навчального року. Вишикувані по класах учні, вчителі, батьки, гості з нетерпінням очікували початку Свята останнього дзвоника. І ось воно почалось. Директор школи, Полякіна Лариса Олександрівна, відкрила свято. Пролунав державний гімн України. Знамена група учнів 11-го класу урочисто внесла на лінійку прапор школи. А далі на святі традиційно було багато квітів вчителям, першокласники чудово привітали віршами і піснею випускників, в свою чергу останні,  подякували рідній школі за науку  і далі мудрі поради першачкам. 

ДетальнішеКонкурс-фестиваль "Діалог держав"

         Подорожі! Саме про це слово напередодні літніх канікул мріє кожна дитина! А ще ж так трохи лишилося і.... саме тому 22 травня наша школа відсвяткувала День Європи. Збірні команди з усіх класів представляли такі європейські країни як Англія, Франція, Шотладія, Ірландія, Германія та сонячна Італія! В рамках конкурсу діти дійсно мали організувати справжню подорож, кожен свою країною, а саме - представити символіку, найцікавіші закутки, які можна відвідати в тій чи іншій країні, показати цю країну, щоб шановне журі перевірило і свої знання географії, вгадуючи про яку саме країну йдеться ну і звичайно - танці! Бо що то за подорож без музики! 

Детальніше