ПІДГОТОВЧІ КУРСИ для майбутніх першокласників!

Спеціалізована школа №118 «ВСЕСВІТ»

з поглибленим вивченням європейських мов

з 01 лютого

запрошує на

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

для майбутніх першокласників!

ДетальнішеЗ Новим Роком та Різдвом Христовим!

    Адміністрація та педагогічний колектив спеціалізованої школи № 118 "Всесвіт" вітає учнів та їх батьків з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо здоров'я, щастя, злагоди вашим рідним та близьким!!! Миру і процвітання нашій країні, а нашим учням творчих сил та нових навчальних звершень!!!

ДетальнішеНоворічне свято

   25 грудня в нашій школі було проведено Новорічне свято, в якому взяли участь учні 8-11 класів. Учасники отримали по 2 завдання: представити Діда Мороза і Снігуроньку в незвичайному вбранні, а також інсценізувати хіт певної епохи. Крім того, проводилися цікаві конкурси, які створювали в залі дружню атмосферу. Усі виступи були яскравими, у кожного класу була своя "родзинка". Цей конкурс відкрив нових зірочок нашої шкільної сцени. Тож у журі було складне завдання. Кожен клас став переможцем у певній номінації, а перемогу і титул "Суперноворічна пара" здобув 11 клас. Вітаємо Дашу Вініченка та Артема Малинку, а також всіх, хто в цей день був на сцені, хто допомагав у постановці номерів! Щастя всім, здійснення мрій і миру в новому 2015 році!

ДетальнішеПеремагають сильні духом

    24 грудня в нашій школі № 118 «Всесвіт» відбулась зустріч з багатократними  чемпіонами  міжнародних змагань з танців на візках Валерієм Бевзюк  і  Веронікою Педченко, та юною поетесою, дівчинкою, яка робить перші кроки в цьому виді спорту Вікторією Гуріч. Ця незабутня подія,  організована учнями 11 класу, приємно вразила як учнів та вчителів, так і гостей:  батьків та наших друзів. 

ДетальнішеДень Святого Миколая

   19 грудня в актову залу школи до учнів 5-7 класів завітав Святий Миколай з двома Янголятами. Вони грали, танцювали з дітьми, розігрували сценки, в яких взали участь Чортеня, Вітер, Тарасик та Яринка. До того ж у кожного класу було завдання - показати новорічну мініатюру. На мою думку, всі учні з цим добре впоралися, тому вся школа на деякий час поринула в чарівну атмосферу свята і очікування дива. Дякуємо всім учасникам за подарований чудовий настрій! З наступаючими зимовими святами!

ДетальнішеУчасть у районному конкурсі "Вас вітають новорічні персонажі!"

    Стало доброю традицією в середині грудня проводити в БДТ Подільського району конкурс-фестиваль "Вас вітають новорічні персонажі!" 17 грудня тут панував дісно казковий настрій, адже привітати дітей та подарувати їм море поозитивних новорічних емоцій прийшли юні актори з усього Подолу. Кого тут тільки не було! Традиційні Діди Морози, Снігуроньки, Сніговики, Янголи і зовсім незвичайні. Не обійшлося і без негідників - Баби Яги, Кощея і компанії.

ДетальнішеТиждень історії та правознавства

    Школа – це простір життя дітей. У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому всю діяльність навчання необхідно будувати так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя. Сучасне покоління формується в динамічному світі, в умовах постійного змінюваного інформаційного простору, що вимагає від молоді уміння швидко вирішувати життєві проблеми.

 

ДетальнішеФінал районного конкурсу "Моя Україна" (презентація областей України)

    2 грудня усі школи Подільського району представляли області нашої мальовничої України. Наша школа присвятила свій виступ Рівненщині. У складі команди були учениці 8-А класу Жулькіна Крістіна, Тарасюк Валентина, Дейнега Вікторія, Кабанець Анна та одинадцятикласниця Кабанець Анастасія. 

ДетальнішеСан-Вансан, у місті Санліс

        В період з 11.11.14 по 22.11.14, учні нашої школи з метою навчання і збагачення культурою відправились до Франції. За цей період учні відвідували заняття школи, Сан-Вансан, у місті Санліс, що знаходиться поблизу Парижу. Під час перебування нашої групи у місті на флагштоку ліцею був піднятий український прапор. Місто Санліс знаменитий тим, що в ньому проживала Анна Київська донька Ярослава Мудрого. 

ДетальнішеПодяка від воїнів

      Протягом вересня учні 1-11 класів нашої школи збирали допомогу для українських воїнів, які знаходяться в зоні АТО. 
      За допомогою волонтерів продукти, теплі речі, вода, предмети гігієни потрапили до адресатів.
    Українським захисникам особливо важливі дитячі листи та малюнки, до яких вони ставляться з надзвичайною теплотою, зберігаючи біля серця. Бійці дякують всім нам за допомогу.

Детальніше