III науково-практична конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва

      Нещодавно весь світ відзначив дні толерантності. В наш час - це не просто пусті слова, адже, особливо зараз, виховання у молоді таких якостей як терпимість, повага, розуміння, емпатія - хіба не найважливіше завдання дорослих. Дуже багато шкіл долучилися до таких акцій. Звичайно, що і наша школа. Але про наші заходи окремо - важливо ще відвідувати заходи наших друзів з інших шкіл. Це завжди дає змогу дивитися ширше, здобувати новий досвід та ділитися своїм. І так як ми є асоційованою школою ЮНЕСКО на свято толерантності ми вирішили завітати до наших колег по ЮНЕСКО – 51-ого ліцею Міжнародних відносин.

ДетальнішеХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО "Модель ідеального суспільства за Шевченком»

    Відповідно до резолюції 37-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка включено до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО в 2014 – 2015 роках.

ДетальнішеТок-шоу «Наука чи мистецтво?»

      25 листопада для учнів 7-11 класів як підсумок проведених тижнів математики та фізики було проведено ток-шоу «Наука чи мистецтво - що важливіше?» Захід проходив у формі дискусії, де учні мали можливість визначити, хто вони- математики чи гуманітарії, обговорити такі важливі питання : Чи потрібно вивчати точні науки тим, хто любить і має хист до гуманітарних наук,  які професії в майбутньому будуть більш затре бані, чи може людина – гуманітарій оволодіти точними науками.

ДетальнішеУрочистий захід, присвячений відзначенню Дня Гідності та Свободи

    Урочистий захід, присвячений відзначенню Дня Гідності та Свободи, відбувся 21 листопада у СШ № 118 «Всесвіт».
   13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення кожного року 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

ДетальнішеТиждень математики, жовтень 2014-2015 н. р.

Було проведено такі заходи:

  •      урочисте відкриття тижня математики (5-7кл., 8-10кл.);
  •      інтелектуальний тест (5-7 класи);
  •      брейн-ринг (6-А, 6-Б кл.);
  •      «Геометрична рапсодія» (8-А кл.);
  •      науково-практична конференція «Визначні теореми давнини» (8-А, 8-Б, 8-В);
  •      інтелектуальна гра «Хто найрозумніший?» (5-А, 5-Б класи);
  •      диспут «2 X 2 = 4?» (9-А кл.)
  •      I етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (6-11 кл.)
  •      Прес-конференція «Правильні і неправильні багатогранники» (11 кл.);

ДетальнішеРайонний конкурс інсценізованої патріотичної пісні

      22 жовтня в Будинку дитячої творчості Подільського р-ну відбувся конкурс патріотичної пісні серед учнів шкіл . Усі учасники проявили патріотизм,вдало виконали та інсценізували обрані пісні. Кожен виступ був сповнений любові до рідної країни і нерідко змушував глядачів розчулитися.

ДетальнішеВітаємо юних інтелектуалів «Всесвіту»!

       16 жовтня на базі сш № 271 проходила інтелектуальна гра «Юніор» за участю команд шкіл Подільського району. Команду нашої школи «Інсайд» представляли учні 7-А класу Малахатько  Ганна, Шевченко Марія і Чернова Орина та учні 7-Б класу Моцаренко Іван, Горова Оксана і капітан команди Носова Юлія. Юні інтелектуали гідно виступили та посіли ІІ місце. До школи наша команда привезла почесну грамоту та, звичайно, гарний настрій від вдалого виступу.

ДетальнішеЗавжди готові допомогти

     Протягом двох тижнів учні  школи № 118  « Всесвіт» збирали  теплі речі, засоби гігієни, продукти довготривалого зберігання, питну воду для батальйону «Київська Русь», який перебуває в зоні АТО.

     7 жовтня 2014 р. допомога була передана волонтерам, які доставлять цей необхідний вантаж адресату.

ДетальнішеВітаємо всіх вчителів з професійним святом!

Блаженний день, коли зробив ти вибір

Служінню дітям присвятить себе:

Нагодувати їх духовним хлібом,

Зерно в душі посіяти святе.

Дитяче серце у твоїх долонях,

Допитливе, відкрите і просте

Тобі довірив Бог його наповнить

Святим зерном, що згодом проросте.

ДетальнішеХай буде мир, віднині і довіку!

   Під таким девізом у школі №118 «Всесвіт» пройшов  урочистий захід, присвячений Міжнародному дню миру, який відзначається 21 вересня в усьому світі.

    19 вересня на подвір’ї нашої  школи  зібралися учні, вчителі, батьки та жителі всього мікрорайону, щоб долучитися до святкування Міжнародного дня миру.

Детальніше