Завжди готові допомогти

     Протягом двох тижнів учні  школи № 118  « Всесвіт» збирали  теплі речі, засоби гігієни, продукти довготривалого зберігання, питну воду для батальйону «Київська Русь», який перебуває в зоні АТО.

     7 жовтня 2014 р. допомога була передана волонтерам, які доставлять цей необхідний вантаж адресату.

ДетальнішеВітаємо всіх вчителів з професійним святом!

Блаженний день, коли зробив ти вибір

Служінню дітям присвятить себе:

Нагодувати їх духовним хлібом,

Зерно в душі посіяти святе.

Дитяче серце у твоїх долонях,

Допитливе, відкрите і просте

Тобі довірив Бог його наповнить

Святим зерном, що згодом проросте.

ДетальнішеХай буде мир, віднині і довіку!

   Під таким девізом у школі №118 «Всесвіт» пройшов  урочистий захід, присвячений Міжнародному дню миру, який відзначається 21 вересня в усьому світі.

    19 вересня на подвір’ї нашої  школи  зібралися учні, вчителі, батьки та жителі всього мікрорайону, щоб долучитися до святкування Міжнародного дня миру.

ДетальнішеВсіх вчителів, батьків і учнів вітаємо зі святом 1 вересня!

      Вже пролунав перший дзвоник і в нашій школі. 1 Вересня на шкільному подвір’ї «Всесвіт» зібрав дружню родину. На початку свята пролунали патріотичні вірші та пісня про мати Україну у виконанні Насті Кабанець  і Насті Пузерей .

     Почесне право занести прапор України було надано учням 11-го класу Прядкіну Євгену, Корецькому Ярославу, Дорошенко Олені та Шнайдер Марині. З особливим почуттям співала вся школа гімн України.

ДетальнішеКошти закладу, витрачені на ремонтні роботи до нового 2014/15 навчального року

            За період літніх канікул в нашому закладі були виконані ремонтні роботи для підготовки до нового 2014/15 навчального року за кошти благодійного фонду «Всесвіт 118» у розмірі 19.211 грн.(дев’ятнадцять тисяч двісті одинадцять гривень), а саме:

 

 

ДетальнішеUnited World Games 2014

      24 червня учні нашої школи в складі своїх команд ФК «Поділ» повернулися з Об’єднаних Міжнародних  Ігор (UnitedWorldGames). UWG є найбільшою щорічною спортивною подією серед молоді в Європі та проходить під егідою ЮНЕСКО. Відбувається вона на початку літа в чарівному місті Клагенфурт, в Австрії.  Ця подія збирає школи та молодіжні клубні команди з усього світу поєднуючи спорт та культурний обмін. Ігри пропонують міжнародні турніри з футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, регбі, хокею на траві і тенісу для юнаків та дівчат віком від U9 до U21. Цього року ігри прийняли понад 6 000 учасників, 400 команд з більш ніж 30 країн світу.

ДетальнішеВипускний вечір - 2014

      31 травня в актовій залі найстарші учні, 11 клас, прощалися з рідною школою, вчителями, безтурботними роками дитинства... Усе як завжди: сяючі посмішки красунь випускниць, стурбовані обличчя батьків, на яких (особливо жіночих) періодично помічалися сльози. Мереживо із квітів, зітхань, поглядів, чаруючих звуків музики, легких кроків, відчуття дива, що розлите в повітрі. Усе як завжди, але не зовсім...

ДетальнішеОстанній дзвоник 2014

      30 травня 2014 року у СШ № 118 «Всесвіт» весело пролунали дзвони останнього дзвоника навчального року. Вишикувані по класах учні, вчителі, батьки, гості з нетерпінням очікували початку Свята останнього дзвоника. І ось воно почалось. Директор школи, Полякіна Лариса Олександрівна, відкрила свято. Пролунав державний гімн України. Знамена група учнів 11-го класу урочисто внесла на лінійку прапор школи. А далі на святі традиційно було багато квітів вчителям, першокласники чудово привітали віршами і піснею випускників, в свою чергу останні,  подякували рідній школі за науку  і далі мудрі поради першачкам. 

ДетальнішеКонкурс-фестиваль "Діалог держав"

         Подорожі! Саме про це слово напередодні літніх канікул мріє кожна дитина! А ще ж так трохи лишилося і.... саме тому 22 травня наша школа відсвяткувала День Європи. Збірні команди з усіх класів представляли такі європейські країни як Англія, Франція, Шотладія, Ірландія, Германія та сонячна Італія! В рамках конкурсу діти дійсно мали організувати справжню подорож, кожен свою країною, а саме - представити символіку, найцікавіші закутки, які можна відвідати в тій чи іншій країні, показати цю країну, щоб шановне журі перевірило і свої знання географії, вгадуючи про яку саме країну йдеться ну і звичайно - танці! Бо що то за подорож без музики! 

ДетальнішеЗмагання з легкої атлетики

     20 травня 2014 року пройшли змагання з легкої атлетики, в яких приймали участь учні 5-7х класів. Ці змагання відбувалися в рамках святкування Дня Європи і мали на меті залучити дітей не тільки 118 школи, але й учнів Французької та Німецької шкіл. Змагання пройшли в наступних видах: біг 1500 м, біг 60 м, біг з бар’єрами, стрибки в довжину, стрибки в висоту, метання “VORTEX”, штовхання ядра та інші. 

Детальніше