Змагання з легкої атлетики

     20 травня 2014 року пройшли змагання з легкої атлетики, в яких приймали участь учні 5-7х класів. Ці змагання відбувалися в рамках святкування Дня Європи і мали на меті залучити дітей не тільки 118 школи, але й учнів Французької та Німецької шкіл. Змагання пройшли в наступних видах: біг 1500 м, біг 60 м, біг з бар’єрами, стрибки в довжину, стрибки в висоту, метання “VORTEX”, штовхання ядра та інші. 

ДетальнішеЦеремонія нагородження «Інтелектуальна еліта «Всесвіту» - 2014»

    Завершується 2013-2014 навчальний рік… Безперечно, цей рік був надзвичайно насиченим, яскравим і щедрим на перемоги. Тож  традиційно у нашій школі відбулася церемонія нагородження кращих учнів та вчителів. А нагороджувати дійсно є кого! 

ДетальнішеПереможне завершення проекту «Енергоефективні школи»!

    Ми щиро вітаємо весь колектив учнів, вчителів, батьків та адміністрацію нашого навчального закладу з переможним завершенням проекту «Енергоефективні школи», отриманням диплому другого ступеня та виграним грантом у 130 000 гривень на термомодернізацію приміщень школи!

ДетальнішеЕкскурсія до музею національної телекомпанії України

     8-А клас в п’ятницю 11.04.2014р. відвідав Музей національної телекомпанії України. Діти дізналися, хто стояв біля витоків професійного телевізійного мовлення в Україні, хто першим став біля телекамери, хто першим натиснув кнопку "ефір", коли була побудована нова будівля для першого національного телеканалу.

ДетальнішеСуботник в куренівському парку

       12 квітня учні школи прийняли участь в суботнику, який проходив на території Куренівського парку.

      Наша планета у небезпеці! Колективна поведінка людства викликала колективне джерело небезпеки для планети: глобальне потепління, погіршення біосфери, зникнення видів тварин і рослин, танення льодовиків. Відкладання дій проти негативних змін природи означало б, що ми байдужі до того, яку планету і які життєві умови ми залишаємо нашим дітям. 

ДетальнішеГра скликає друзів

     Що може допомогти дітям знайти друзів за 5 хвилин і отримати купу позитивних емоцій? Звичайно, гра! Що може дати  радість і відчуття справжнього дива? Звичайно, гра! Що може у наш час відірвати дитину від коп’ютера і подарувати спілкування, не віртуальне, а реальне? І знову це гра! Жива. Весела. Захоплююча.

ДетальнішеМіжнародна конференція з радіологічного захисту. Женева 2014

      З 31 березня по 2 квітня учні нашої школи взяли участь у щорічній міжнародній конференції з Радіологічного захисту. Цього року конференція відбувалася у Церні поблизу Женеви (Швейцарія). Наша доповідь, на тему «Кладовище воєнної техніки у Чорнобилі», справила велике враження на всіх учасників. У глядачів виникало чимало питання. 
      Цікавою для нас стала прогулянка по Женеві. Місто вражає своєю чистотою та розкішшю. 

ДетальнішеГодина Землі: година, що об'єднує світ

     ХХІ століття. Яким воно буде для нас, жителів планети Земля? Це залежить від нас із вами. Настав час керуватись у всіх своїх вчинках правилами екологічного гуманізму. Основна його ідея в тому, що ми з вами – лише частка природи, і саме її правилами ми повинні керуватись у повсякденному житті. Не владарювати над природою, а співпрацювати з нею, бути не царем природи, а її невід’ємною часткою. Настав час активних дій, щоб об'єднатися заради світлого майбутнього.

ДетальнішеПодорож на машині часу по країні Термофляндія.

      18 березня 2014 р. у 8-Б класі відбувся нестандартний урок «Подорож на машині часу по країні Термофляндія».

   Під час уроку учні ознайомилися з поняттям температури, принципом побудови температурних шкал, приладами для вимірювання температури.

ДетальнішеЧарівні сонети великого поета

     Скільки слів вже сказано про красу жінки і про кохання ! Але кожного разу ми згадуємо слова великого поета: «Нема повісті сумнішої на світі, ніж повість про Ромео і Джульєту».   У школі серед учнів 8-11 класів (вчителі  Косовцева Л.С. , Педченко І.М.) відбувся літературно-художній вечір, присвячений сторінкам життя та творчості У.Шекспіра, який зробив великий вклад у літературний процес і розвиток поезії в Англії.

Детальніше