Суботник в куренівському парку

       12 квітня учні школи прийняли участь в суботнику, який проходив на території Куренівського парку.

      Наша планета у небезпеці! Колективна поведінка людства викликала колективне джерело небезпеки для планети: глобальне потепління, погіршення біосфери, зникнення видів тварин і рослин, танення льодовиків. Відкладання дій проти негативних змін природи означало б, що ми байдужі до того, яку планету і які життєві умови ми залишаємо нашим дітям. 

ДетальнішеГра скликає друзів

     Що може допомогти дітям знайти друзів за 5 хвилин і отримати купу позитивних емоцій? Звичайно, гра! Що може дати  радість і відчуття справжнього дива? Звичайно, гра! Що може у наш час відірвати дитину від коп’ютера і подарувати спілкування, не віртуальне, а реальне? І знову це гра! Жива. Весела. Захоплююча.

ДетальнішеМіжнародна конференція з радіологічного захисту. Женева 2014

      З 31 березня по 2 квітня учні нашої школи взяли участь у щорічній міжнародній конференції з Радіологічного захисту. Цього року конференція відбувалася у Церні поблизу Женеви (Швейцарія). Наша доповідь, на тему «Кладовище воєнної техніки у Чорнобилі», справила велике враження на всіх учасників. У глядачів виникало чимало питання. 
      Цікавою для нас стала прогулянка по Женеві. Місто вражає своєю чистотою та розкішшю. 

ДетальнішеГодина Землі: година, що об'єднує світ

     ХХІ століття. Яким воно буде для нас, жителів планети Земля? Це залежить від нас із вами. Настав час керуватись у всіх своїх вчинках правилами екологічного гуманізму. Основна його ідея в тому, що ми з вами – лише частка природи, і саме її правилами ми повинні керуватись у повсякденному житті. Не владарювати над природою, а співпрацювати з нею, бути не царем природи, а її невід’ємною часткою. Настав час активних дій, щоб об'єднатися заради світлого майбутнього.

ДетальнішеПодорож на машині часу по країні Термофляндія.

      18 березня 2014 р. у 8-Б класі відбувся нестандартний урок «Подорож на машині часу по країні Термофляндія».

   Під час уроку учні ознайомилися з поняттям температури, принципом побудови температурних шкал, приладами для вимірювання температури.

ДетальнішеЧарівні сонети великого поета

     Скільки слів вже сказано про красу жінки і про кохання ! Але кожного разу ми згадуємо слова великого поета: «Нема повісті сумнішої на світі, ніж повість про Ромео і Джульєту».   У школі серед учнів 8-11 класів (вчителі  Косовцева Л.С. , Педченко І.М.) відбувся літературно-художній вечір, присвячений сторінкам життя та творчості У.Шекспіра, який зробив великий вклад у літературний процес і розвиток поезії в Англії.

ДетальнішеДосвід роботи Служби Національних парків США з питань глобального потепління та енергозбереження

      20 березня в школі відбулася учнівська конференція на базі 7 - 8-х класів (вчителі Косовцева Л.С. і Горохов К.С. ), присвячена роботі Національної Паркової Служби Сполучених Штатів Америки з метою ознайомлення роботи команди цієї служби з проблемою кліматичної зміни, встановлення дій, які представники американського суспільства можуть виконувати для покращення екологічного здоров’я планети. Учні ознайомились з тим, як та якими засобми люди зберігають природну енергію, проаналізували відповідальність людини перед своїми нащадками та розуміння того, що людина - це частина природи.

ДетальнішеВіртуальна екскурсія

     Учні 11-го класу СШ №118 «Всесвіт» та учні 10-11класів «ТОВ Французька школа м. Києва» підготували і провели упродовж 17 – 26 березня віртуальну екскурсію «Проблеми енергоефективності: досвід Франції».

ДетальнішеБережливе ставлення до довкілля. Від теорії до практики.

        11. 03 учні 4 класу на уроці позакласного читання отримали завдання: скласти казку про подорож гнома Енергоеконома та феї Еколампулі з минулого в майбутнє. Беручи до уваги всі запропоновані ідеї, учні разом з класним керівником Корж О.Ю. та вчителем французької мови Новіковою М.Ю  створили сценарій  казки та зняли відеоролик, в якому діти розкрили свої театральні здібності, а також в  цікавій формі розповіли школярам про альтернативні джерела енергії. У створенні казки прийняли участь 25 учнів та 2 вчителя.

ДетальнішеЕнергоефективність та енергозбереження у комунальному секторі

    За взаємної ініціативи була проведена зустріч працівників інженерного сектору ЖКГ Шевченківського району з учнями школи №118 «Всесвіт» на тему: «Енергоефективність та енергозбереження у комунальному секторі».
     На початку начальник виробничо-технічного відділу Пархоменко Сергій Олексійович привітав усіх присутніх та ознайомив з програмою роботи. Після чого передав слово куратору шкільної делегації, який, в свою чергу, розповів про основні принципи інформаційної роботи навчального закладу у напрямку «енергозбереження» та «енергоефективність» у побуті. 

Детальніше