Подорож на машині часу по країні Термофляндія.

      18 березня 2014 р. у 8-Б класі відбувся нестандартний урок «Подорож на машині часу по країні Термофляндія».

   Під час уроку учні ознайомилися з поняттям температури, принципом побудови температурних шкал, приладами для вимірювання температури.

ДетальнішеЧарівні сонети великого поета

     Скільки слів вже сказано про красу жінки і про кохання ! Але кожного разу ми згадуємо слова великого поета: «Нема повісті сумнішої на світі, ніж повість про Ромео і Джульєту».   У школі серед учнів 8-11 класів (вчителі  Косовцева Л.С. , Педченко І.М.) відбувся літературно-художній вечір, присвячений сторінкам життя та творчості У.Шекспіра, який зробив великий вклад у літературний процес і розвиток поезії в Англії.

ДетальнішеДосвід роботи Служби Національних парків США з питань глобального потепління та енергозбереження

      20 березня в школі відбулася учнівська конференція на базі 7 - 8-х класів (вчителі Косовцева Л.С. і Горохов К.С. ), присвячена роботі Національної Паркової Служби Сполучених Штатів Америки з метою ознайомлення роботи команди цієї служби з проблемою кліматичної зміни, встановлення дій, які представники американського суспільства можуть виконувати для покращення екологічного здоров’я планети. Учні ознайомились з тим, як та якими засобми люди зберігають природну енергію, проаналізували відповідальність людини перед своїми нащадками та розуміння того, що людина - це частина природи.

ДетальнішеВіртуальна екскурсія

     Учні 11-го класу СШ №118 «Всесвіт» та учні 10-11класів «ТОВ Французька школа м. Києва» підготували і провели упродовж 17 – 26 березня віртуальну екскурсію «Проблеми енергоефективності: досвід Франції».

ДетальнішеБережливе ставлення до довкілля. Від теорії до практики.

        11. 03 учні 4 класу на уроці позакласного читання отримали завдання: скласти казку про подорож гнома Енергоеконома та феї Еколампулі з минулого в майбутнє. Беручи до уваги всі запропоновані ідеї, учні разом з класним керівником Корж О.Ю. та вчителем французької мови Новіковою М.Ю  створили сценарій  казки та зняли відеоролик, в якому діти розкрили свої театральні здібності, а також в  цікавій формі розповіли школярам про альтернативні джерела енергії. У створенні казки прийняли участь 25 учнів та 2 вчителя.

ДетальнішеЕнергоефективність та енергозбереження у комунальному секторі

    За взаємної ініціативи була проведена зустріч працівників інженерного сектору ЖКГ Шевченківського району з учнями школи №118 «Всесвіт» на тему: «Енергоефективність та енергозбереження у комунальному секторі».
     На початку начальник виробничо-технічного відділу Пархоменко Сергій Олексійович привітав усіх присутніх та ознайомив з програмою роботи. Після чого передав слово куратору шкільної делегації, який, в свою чергу, розповів про основні принципи інформаційної роботи навчального закладу у напрямку «енергозбереження» та «енергоефективність» у побуті. 

ДетальнішеГодина Землі у нашій школі

      Можна багато розмірковувати і говорити про екологічні проблеми, шукати «винуватців» і дискутувати про те, як вберегти навколишнє середовище. Але кожен із нас має робити реальні кроки назустріч світлому майбутньому нашої планети.

        Наша школа уже робить ці кроки: цього року було проведено ряд заходів під загальною назвою «Година Землі». 

ДетальнішеЕкономити енергію – це просто!

      Чим ми займаємось:

      Учні 9-А класу запропонували шляхи використання та збереження енергії, презентувавши свої авторські роботи:

  • «Енергозбереження та його правила» Логвіненко Марія
  • «Энергосбережение – THE BEST!» Макаренко Юлія
  • «Энергосбережение» Краснокутська Дар’я
  • «Поради з Енергозбереження!» Шаповал Артем
  • «Основні принципи Енергозбереження» Снурніков Олексій
  • Відеоролик: «Як я навчилась економити»  Василюк Карина

ДетальнішеАкція «Година Землі»

Вимкни світло, приходь, підтримай!!!

ДетальнішеІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО приурочена до 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

        18 березня 2014 року на базі Університету «КРОК»  відбулася ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО, приурочена до 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше