Вчитель року – 2014

     Марина Пристінська – педагог з багаторічним стажем і чудовий психолог, саме тому вона посіла ІІІ місце у столичному турі конкурсу «Вчитель року – 2014». Марина Сергіївна працює учителем початкових класів у спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт». У своїй роботі вона враховує особливості характеру кожної дитини молодшого шкільного віку. Саме цього вчителя можна назвати одним із найкращих у Києві. Для молодих педагогів статті Марини Сергіївни є хорошими помічниками, що для будь-якого вчителя – значне досягнення.

ДетальнішеПодумай! Збережи! Створи майбутнє!

     Агітбригада «Дзвони Землі» учнів 9-а класу та її керівник Пархоменко Вікторія Миколаївна організували театралізовану виставу-казку «Енергозбереження у тридесятому королівстві» для вихованців дитячого садочку.

ДетальнішеШевченкіана у видавництві «Веселка»

        7  лютого  2014  року  учні   6-Б  класу нашої  школи зустрічалися   в  бібліотеці     ім. Олександра  Копиленка  з  директором   Національного   видавництва  «Веселка»   Степаненком   Василем   Івановичем.

         Зустріч  була  довгоочікуваною  і  невипадковою.  9  березня,    в  день  народження  Тараса  Шевченка,  було  засноване  в   Києві  1934  року  видавництво  дитячої  літератури,  яке  тепер  відоме  як  «Веселка».  Учні  спеціалізованої  школи  № 118  «Всесвіт»  вирішили  першими  привітати  його   з  цією  значущою  подією.

ДетальнішеДень Святого Валентина

       Дня Святого Валентина очікують більшість молодих людей…

     А цього року учні 6-А класу доклали багато творчих зусиль і фантазії, щоб підготувати і провести захоплюючу розважальну програму. Прагнули, щоб цікаво і весело було усім: десятьом парам ( а саме стільки шестикласників брали участь у конкурсах!) , членам журі (ними були вчителі іноземних мов Хрищенюк М. Б. та Расковська А. В. та учні 7-а класу Онопрієнко М. та Жулькіна Х.)

ДетальнішеЕклогічна освіта – ключ до нових можливостей.

       14.02.2014 учні 5-Б, 8-А та 9-А відвідали музей Чорнобиля, де, крім захоплюючої екскурсії з дітьми, був проведений уривок екологічного уроку. Під час якого ,дітям продемонстрували стан довкілля та його зв'язок з сучасним станом енергозбереження України з позиції екологічного мислення.

ДетальнішеТематичний урок «Енергія та суспільство»

            13.02.2014  року  учні  11,  6-Б, 7-А  та  5-А класів  мали  унікальну  нагоду  отримати  сучасні  екологічні  знання,  адже  вони  взяли  участь  у  музейному  екологічному   уроці,  який  проходив    в  Чорнобильському  музеї.

          Учні  прослухали  інформацію  про  зв’язок  довкілля  з  сучасним  станом  енергозбереження  України  з  позиції  екологічного  мислення.

ДетальнішеАкція "Живий ланцюг"

      На жаль, з кожним днем змінюються ціннісні орієнтири суспільства, і проблема збереження навколишнього середовища відходить на другий план. Але ми не маємо права забувати, що енергозбереження – одна з найактуальніших проблем і вирішувати її ми маємо спільними зусиллями вже сьогодні.

Детальніше«Збереження електроенергії - справа кожного громадянина. Частина 2»

      Енергозбереження  може бути  різним. Дуже прості та елементарні дії по енергозбереженню доступні для кожного і  можуть бути застосовані  в побуті  фактично всюди.

      Учні 9-А класу спілкувались з мешканцями Подільського району з питань енергозбереження.

    Енергозбереження -  має стати девізом кожної родини(залучення родин  до використання енергозберігаючих технологій.) Класний керівник 9-А класу Пархоменко В.М. провела батьківські збори на тему:

ДетальнішеТиждень географії

       Однією з найцікавіших наук сучасного світу є наука географія. Вивчаючі цю науку можна подорожувати всією земною кулею, найпотаємнішими її куточками лише озброївшись книжкою і власною уявою.

       Географія у нашому начальному закладі є ,безперечно, одним з найцікавіших предметів, і з 3 по 7 лютого проводився тиждень цієї наукової дисципліни.

ДетальнішеЕкспозиція презентацій на тему «Енергоефективність, енергозбереження. Цифри і факти»

       У вестибюлі школи учні 5-А, 5-Б, 7-А, 7-Б, 10, 11 класів під керівництвом учителів Прокопенко І.О. і Припутневич Ж.В. підготували експозицію презентацій на тему «Енергоефективність, енергозбереження. Цифри і факти». З матеріалами про досвід деяких країн Європи з використання альтернативної енергетики, види енергії, новітні технології, проблеми екології, тощо мали змогу познайомитися не тільки учні школи, які відвідали цю виставку із класними керівниками, але й їх батьки та учні і вчителі Французької школи. Виставка залишила незабутні враження у всіх, хто її побачив.

Детальніше