Експозиція презентацій на тему «Енергоефективність, енергозбереження. Цифри і факти»

       У вестибюлі школи учні 5-А, 5-Б, 7-А, 7-Б, 10, 11 класів під керівництвом учителів Прокопенко І.О. і Припутневич Ж.В. підготували експозицію презентацій на тему «Енергоефективність, енергозбереження. Цифри і факти». З матеріалами про досвід деяких країн Європи з використання альтернативної енергетики, види енергії, новітні технології, проблеми екології, тощо мали змогу познайомитися не тільки учні школи, які відвідали цю виставку із класними керівниками, але й їх батьки та учні і вчителі Французької школи. Виставка залишила незабутні враження у всіх, хто її побачив.

Детальніше«Економія електроенергії в побуті» та «Цікаві факти з енергозбереження»

       23 січня в День енергозбереження учні 7-А класу під керівництвом учителя математики Прокопенко І.О. підготували і провели інформаційні 5-ти хвилинки «Економія електроенергії в побуті» та «Цікаві факти з енергозбереження» не тільки для учнів 5-11-х класів але й для учнів молодшої школи.

ДетальнішеТиждень математики. День Англії, Німеччини.

       Інформаційну 5-ти хвилинку «Біографічні мініатюри» проводили учні 10-го кл. для 5-11-х класів.

       Учні всієї школи мали змогу познайомитися з геометрією Ешера (виставку підготували учні 11-го кл.). Цей «Загадковий світ Ешера» причарував усіх.

       24 січня продовжилися змагання між учнями 5-А та 5-Б класів.

ДетальнішеТиждень математики. День енергозбереження.

      День енергозбереження був дуже насиченим: відкриті уроки у 6-А, 6-Б класах, «Брейн-ринг» у 5-Б кл., інформаційні 5-ти хвилинки з енергозбереження проводили учні 10-го кл. для 8-11-х класів та учні 7-А кл. для 5-7-х класів та учнів молодшої школи.

ДетальнішеТиждень математики. День Франції.

        22 січня відбувся захід «Шляхами Декарта» для учнів 9-А і 9-Б класу. Учні 9-А та 9-Б змагалися, а уболівальниками були учні 7-А та 7-В класів. Учні дізнались цікаві факти про життя відомого французького математика Рене Декарта, подивились міні-спектакль «Казка про координатну площину», підготовлений учнями 7-В класу, позмагались між собою в різних конкурсах. Кожен конкурс мав назву кольору веселки, адже Рене Декарт був одним з перших, хто досліджував властивості спектру кольорів. Переможцем стала команда 9-А класу «Електрони». 22 січня в 5 класах відбувся захід «Світ чисел».

ДетальнішеТиждень математики. День Італії.

        21 січня в 7-В класі відбулась гра «Щасливий випадок». 2 команди «40 тон» і «Розумники» змагались в своїх знаннях з математики. Переможцем стала команда «40 тон». Різні конкурси такі, як «Заморочки із бочки», «Ти мені, я — тобі», «Конкурс капітанів», «Хто перший», «Намалюй координату» були цікавими для учнів і узагальнили їх знання. 

ДетальнішеТиждень математики. День Греції.

     20.01 – 24.01. 2014 року у СШ №118 «Всесвіт» проходив тиждень математики «Видатні математики Європи».

     День Греції: інформаційну 5-ти хвилинку «Видатні математики Греції» проводили учні 7-А кл. для 5-11-х класів.

ДетальнішеМіні-лабораторія у 5-А

      28 січня 2014 року у 5-А класі відбувся виховний захід  «Ти – майбутній хазяїн країни! Навчаючись зберігати енергію, ти зберігаєш планету!»

       Діти готувалися до нього заздалегідь. Власноруч підготували обладнання для проведення дослідів: обгорнули банки різними матеріалами з метою дослідити, який матеріал краще зберігає тепло.

ДетальнішеЧарівний світ поетів

       На зимові канікули учні отримали завдання творчого характеру: скласти загадки, вірші, акровірші на тему енергозбереження. Діти разом з батьками створили цікаві та яскраві роботи.

     З 13 по 15 січня відбувся конкурс юних поетів "Візьму перо і спробую". Найактивнішими були учні та батьки 1-А, 2-А і 3-А класів. Це було відмічено директором на шкільній лінійці учнів початкових класів. Роботи багатьох учнів були яскраво оформлені та прийняті в редакцію дитячої газети "Казковий вечір" для публікації.

ДетальнішеСвіт чисел

        22 жовтня в 5 класах відбувся захід «Світ чисел».

      Учні 5 – А класу розповіли про історію виникнення чисел і розрахунків. Учні познайомилися з загадковим і цікавим світом математики, побачили, який різноманітний і захоплюючий цей світ.

        Дітям були запропоновані цікаві питання і завдання. Щоб перемогти учні були активними, прагнули швидше за інших відповісти на питання або виконати завдання. 

Детальніше