Участь у мітингу до Дня визволення Києва від фашистських загарбників учнів 9-А і 9-Б класів.

        6 листопада учні 9-А і 9-Б класів взяли участь в мітингу, присвяченому Дню визволення Києва, який відбувався у Парку Слави. Учні поклали квіти до Меморіалу невідомого солдата та до вічного вогню. Після «хвилини мовчання» учні мали змогу поспілкуватись з ветеранами ВВВ, які розповіли цікаві факти та історії і відповіли на питання учнів про війну. Всі присутні стали глядачами цікавого концерту, який підготували вихованці Будинку творчості Подільського району.

ДетальнішеЗнайомство з Італією

         Ні  для  кого  не є  секретом  те,  що  ми  повинні  не  лише  якісно  працювати  та  навчатися,  а  й  відпочивати.  Якою  ж  незабутньою  була  подорож  групи  батьків,  учителів  та  учнів  нашої  школи   до  Італії!

         Уявіть  собі -  золота  осінь  2013  року.  Теплі,  сонячні  дні.  Настрій  піднімає  уже   й  те,  що  ми  всі  на  канікулах.  За  вікнами  трансфера  поля, міста,  автобани.  Ми  мчимо  до  омріяної  Італії.  З  кожним  кілометром           все  ближче  і  ближче.  І  ось    мрія  здійснилася!

ДетальнішеЕнергозбереження на уроках математики

       На уроці алгебри у 7-А класі при вивченні теми «Стандартний вигляд числа» було використано цифри і факти, які свідчать про переваги енергозбереження в Україні.

ДетальнішеЗупинись і подумай! Чи можеш ти прожити без літератури? Чи буде повним твоє життя без поезії, театральних вистав?

        Література як один із видів мистецтва покликана збуджувати естетичні почуття. Головне — не залишити дитину байдужою, будити її думки і почуття, намагатися створювати такі умови, коли кожен захоче висловитись, а ще краще, коли блищатимуть очі, червонітимуть щоки від захоплення чи то думками і вчинками героїв, чи то власними думками.

       У ході позакласних та позашкільних годин спілкування доречно зацікавлювати дітей не лише програмовим матеріалом, але й надавати їм додаткову інформацію, сприяти формуванню в учнів уявлень про єдність світового ,  літературного, культурного й цивілізаційного процесів. Під час проведення тижня світової літератури можна поєднувати різні види творчої та пошукової діяльності, розвиваючи в такий спосіб художньо-естетичні смаки, дитячу винахідливість та кмітливість. Так діти отримають змогу торкнутися найвизначніших перлин світового літературного мистецтва.

Детальніше«Збереження електроенергії - справа кожного громадянина»

      Продовжуючи  працювати над проблемами енергозбереження,  учень 9-А класу Снурніков Олексій залучає до цього проекту своїх близьких. Разом  з родиною він перетворює своє помешкання в «еко-будинок». Для цього необхідно:

·        Встановити тепловідбивну плівку

·        Утеплити підлогу та стіни

·        Використати скло – вату (для утеплення стін та підлоги)

·        Покласти килим, який допомагає зберегти тепло всередині оселі

·        Вкрутити енергозберігаючі лампи

·        Закупорити  щілини

·        Встановити ущільнювач для вхідних дверей

·        Використовувати склопакети

ДетальнішеЗустріч з працівником Київенерго

       11 жовтня учні 9-Б класу зустрілись з працівником «Київенерго», який завітав до нашої школи. Разом із ним школярі сходили на екскурсію до шкільного теплового вузла і отримали можливість дізнатися, з чого складається теплова та електрична мережа нашої школи, побачили лічильники води, барометри, які визначають тиск подачі води. Також побачили старе, нове та резервне обладнання і почули, що відбувається при збільшенні чи зменшенні подачі гарячої води. Зустріч була дуже актуальною, пізнавальною, цікавою, корисною.  Учні отримали багато нових знань і вражень.

Детальніше«Еволюція життя» захоплююча подорож в минуле нашої планети

       «Еволюція життя» захоплююча подорож в минуле нашої планети. Як з'явилося життя, як вона розвивалася протягом тисячоліть, як народилася перша людина - все це в унікальному шоу "Еволюція життя".Учні дізналися як розвивалося життя на Земля, які види енергії використовували наші пращури, а також під час перегляду другого фільму «Енергія Сонця»,учні дізнались, який вплив має планета Сонце на розвиток життя на Землі. Науковці центру «Атмасфера» відповіли на питання учнів і розповіли детально де і як на Україні і в світі використовується сонячна енергія.

ДетальнішеПочаткова школа готується до запуску проекту

          Початкова школа продовжує роботу над проектом «Зберегти тепла багато допоможем мамам й татам».

          7.10.2013 р. всі класи початкової школи презентували куточки енергозбереження, які надають корисні поради, різноманітні цікаві факти про енергію та, звичайно ж, рубрика «Енергопатруль». До створення енергокуточків було залучено:

1 – А клас - 21 учень, 3 батьків та кл. кер. Яценко С.О.

1 – Б клас – 18 учнів, 2 батьків та  кл. кер. Товмаш Г.К.

2 – А клас – 20 учнів, 5 батьків та  кл. кер. Харченко О.М.

3 – А клас – 20 учнів, 2 батьків та  к кл. кер. Пристінська М.С.

3 – Б клас – 15 учнів, 3 батьків та  кл. кер. Зубок Т.А.

4 клас – 31 учень, 11 батьків та  кл. кер. Корж О.Ю.

ДетальнішеПочаток інформаційної компанії проекту "Енергоефективні школи"

         Ні для кого не секрет, що надмірне споживання газу та інших енергетичних ресурсів катастрофічно впливає на економічне та екологічне становище країни.

ДетальнішеГрандіозний запуск проекту «Енергоефективні школи»

     18 жовтня у нашій школі панували хвилювання та піднесений настрій. Адже саме в цей день мав відбутися урочистий запуск проекту «Енергоефективні школи». До підготовки цього свята з ентузіазмом долучилися всі вчителі, учні, батьківські комітети класів. І результат виправдав всі сподівання – грандіозне свято відбулося!

      У цей день в школі було багато почесних гостей: представники  компанії «D.ТЕК», Інституту місцевого розвитку, «Київенерго», Управління освіти Подільського району та ін. Спочатку всі гості мали змогу ознайомитися із інформаційними стендами, які готували всі методичні об'єднання вчителів школи. Ці стенди висвітлювали втілення проблеми енергозбереження у фізиці, хімії, біології, математиці, усній народній творчості, художній літературі тощо.

Детальніше