Звіт про заходи по енергозбереженню за січень

        Бінарний урок  математики і інформатики «Побудова діаграм» 6-А клас.

     23 січня учні 6-А класу, використовуючи дані, зібрані 9-Б класу серед учнів школи по використанню в їх сім’ях еколамп, будували стовпчасті і кругові діаграми в зошитах і на комп’ютерах.

Детальніше«Як ми бережемо та використовуємо тепло?»

ТЕПЛОЗБЕРЕЖЕННЯ

19.12 – 26.12 2013 року з учнями 5-11 класів було проведено бесіду «Збережемо тепло» та тестування «Як ми бережемо та використовуємо тепло?».

 

Як ми бережемо та використовуємо тепло?

Ви повинні дати тільки одну із двох відповідей: ТАК або НІ.

Детальніше«Економія врятує світ»

         Брейн – ринг   між  командами   11   та   9-А класів

         (Підготували класні керівники 9-А-ПархоменкоВ. М. та 11 -Толочко І.Г.)

     21  січня  2014  року  між  командами  «Світлячок» 11  класу   та  «Електрон» 9-А  класу  відбулася  гра,  під   час  якої   школярі демонстрували  свої  знання  з  питань  енергозбереження. Для того, щоб молоде покоління навчилося економити, необхідно зробити цей процес цікавим. 

ДетальнішеБережливість - дорожча за багатство

           23 січня у нашій школі між учнями 5-б і 7-в класів був проведений бінарний виховний захід на тему енергозбереження.

ДетальнішеКонкурс вікторин та малюнків у 7-Б класі

       Учні 7-Б не втомлюються говорити про енергозбереження. Адже вони усвідомлюють, що лише роблячи власний внесок у збереження природних ресурсів, з'являється перспектива жити у чистому і безпечному середовищі.

ДетальнішеЗ Новим роком, шановні батьки!

       Час нестримно летить вперед, і 2013 рік підходить до свого завершення. Новорічні свята — це надзвичайні дні. Із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки і чарівну ніч, коли новорічними ліхтариками висвічується нескінченна дорога наших мрій, і ми щиро сподіваємося на диво. Так уже традиційно склалося, що у ці дні, перегортаючи сторінку календаря, ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення, плануємо майбутнє.

ДетальнішеПланета Земля – наша рідна мати

        Учні 8-А класу разов з вчителем Ляльковою Л.Г. підготували та захистили проект: «Планета Земля – наша рідна мати» на французькій мові.

        Вчитель Лялькова Л.Г. розпочала захист проекту, презентувавши відео матеріали по темі: «Планета Земля – наша рідна мати, а мати вбивати неможна», «Невеличкі побутові хитрощі», «Навіщо економити воду?».

          Учні підготовили презентації за наступними темами:

  • «Альтернативні засоби вироблення електроенергії» Сальус А.
  • «Збережемо нашу екосистему» Сидорчук Н., Тимченко Д.
  • «Побутова економія» Полтавець Т., Галушко Д.
  • «Пораду щодо утеплення власного будинку» Кравченко В., Рудківський В.
  • «Економія водних ресурсів» Крутих О.

ДетальнішеКазка про енергонезалежність (будівельно-новорічна)

       Найкращим видом творчості для дітей є казки. На казках ми виростаємо, починаємо розуміти які вчинки погані, а які добрі, дізнаємось багато цікавого та потрібного нам.

       У рамках Проекту наймолодші представники нашої шкільної родини отримали творче завдання створити свої власні казки – яким же чином може зекономити електроенергію, воду, тепло у власній оселі герой казки і символ Проекту у початковій школі – Гном–Енергоеконом.

ДетальнішеУ ФК "Поділ" підбили підсумки сезону

      21 грудня у гостинному актовому залі спеціалізованої школи № 118 "Всесвіт" відбулася традиційна подія для спортивного життя Подільського району міста Києва.

         Вже важко уявити собі передноворічні свята без урочистостей в ФК "Поділ" з нагоди підбиття підсумків, визначення кращих гравців у минулому сезоні та церемонії посвяти наймолодшої категорії гравців клубу у юні футболісти. ФК "Поділ" засновано у 2007р. За цей час клуб здобув певних успіхів: участь в київських міських змаганнях беруть 16 колективів серед усіх вікових категорій. За підсумками минулого сезону, клуб посів 19 місце у клубному заліку м. Києва.

ДетальнішеЗАВЕРШЕННЯ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ВІДКРИЙ СЕРЦЕ – ПОДАРУЙ ДІТЯМ СВЯТО!»

       З 9-го по 17-це грудня 2013 року в нашій школі проходила традиційна благодійна акція «Відкрий серце – подаруй дітям свято!» з метою допомоги маленьким дітям, які виховуються у Київському міському будинку дитини імені М. М. Городецького, що знаходиться в селищі міського типу Ворзель.

      У цій благородній справі взяли участь учні, батьки, вчителі нашої школи. В результаті акції було зібрано величезну кількість канцелярських  товарів, засобів особистої гігієни, одягу, миючих засобів.

Детальніше