МІС ОСІНЬ 2012

           2 листопада 2012 року в приміщенні актової зали СШ № 118 «Всесвіт» відбулося свято натхнення, чарівності, краси і грації – «Міс Осінь». В традиційному конкурсі взяли участь найкращі представниці 8-11-х класів школи, а саме:

8-А – Анастасія Рязанцева

8-Б – Сурова Анна

9-А – Анастасія Кабанець

9-Б – Катерина Клименко

10 клас – Таїсія Здановська

11 клас – Марія Карапуз

ДетальнішеДні української мови та літератури (12-23 листопада 2012 року)

           У нашій школі  урок у контексті предметного тижня часто перетворюється на захоплюючу гру, у якій брати участь бажають усі без винятку! Добре вивчити навчальний  матеріал, а потім узагальнити його й закріпити під час уроку-гри – це ж так класно! Є нагода й себе проявити , й багато цікавого пізнати! Саме так пройшли урок  брейн-ринг у 6-В класі з лексики (учитель Фірак В. Ю.) і захоплюючий мовний турнір «АБВГдейка» між учнями 6-А та 6-Б класів (учитель Патик Т. І.), а старшокласники змагалися не лише як лінгвісти – між учнями 9-А і 10-ого класів уже другий рік поспіль тривають ігри патріотів. Цього разу – « Ми – українці» (учитель Толочко І. Г.), а в грі не буває переможених.

Детальніше9 листопада – День Писемності та мови

           У цей день можна було поринути у світ її Величності мови, познайомитися, які давні письмена існували, уявити вузликове письмо, глаголицю та ін. Учні 9-А класу провели віртуальну екскурсію захоплючим Музеєм «Становлення й розвитку письма».

ДетальнішеВсесвітній День толерантності

             16.11.2012 року в школі пройшов захід для учнів 8-11 класів присвячений Всесвітньому Дню толерантності. 

 

ДетальнішеДитяче свято «АВС»

      «Дарую тобі квіточку усяких кольорів…»
   Зима сипле снігом, а наші дітки сміхом. Напередодні Нового року найменші наші учні зігрівали своїх мам веселим святом іноземних мов. Маленькі квіточки розказували веселі віршики, перевтілювались у барвистих метеликів, навіть проводили для батьків зарядку (правильно, мами, ми краще навчимо, як грітися у наші холодні зими – стрибати, танцювати і сміятися), і навіть співали пісню двома різними мовами: і французькою, і англійською.

ДетальнішеНовий Рік

             Ходила лісом казочка  

У білім кожушку,

І забіліла стежечка

Від білого сніжку.

Гілля заквітло інеєм,

І заіскрився лід,

Ходила казка і білому,

Лишала білий слід.

ДетальнішеРіздвяна Асамблея

             Різдво і Новий рік – одні з тих свят, які об’єднують наш різноманітний,  мультикультурний світ. Хоча традиції різних народів відрізняються одні від одних, різдвяний дзвін і колядки лунають по всій Землі!

 

ДетальнішеТиждень початкових класів

        З 18.02. по 22.02.2013 року у спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт» був проведений Тиждень початкових класів. Розпочався він оформленням стенду «Дитинства золота пора» у фойє школи.

ДетальнішеДекада іноземних мов

              Спеціалізована школа №118 «Всесвіт» дбає про майбутнє своїх учнів. Вчителі навчають їх презентувати себе та проявляти найкращі свої якості, адже зараз важко уявити молоду особу, яка б не володіла іноземною мовою, і на допомогу їм завжди приходить досвідчений колектив вчителів. Підсумком систематичної роботи колективу є щорічне проведення декади іноземних мов, яка в цьому році тривала в період з 25.02 по 07.03.

 

ДетальнішеЗустріч з носієм мови

          Урок з носієм мови завжди цікавий та захопливий. Ти поринаєш у мовний світ іноземця і відчуваєш себе його частиною. Провідником у британський світ цього разу стала Сара, британка, з маленького містечка з населенням не більше 200 осіб.Детальніше