Чарівний світ поетів

       На зимові канікули учні отримали завдання творчого характеру: скласти загадки, вірші, акровірші на тему енергозбереження. Діти разом з батьками створили цікаві та яскраві роботи.

     З 13 по 15 січня відбувся конкурс юних поетів "Візьму перо і спробую". Найактивнішими були учні та батьки 1-А, 2-А і 3-А класів. Це було відмічено директором на шкільній лінійці учнів початкових класів. Роботи багатьох учнів були яскраво оформлені та прийняті в редакцію дитячої газети "Казковий вечір" для публікації.

ДетальнішеСвіт чисел

        22 жовтня в 5 класах відбувся захід «Світ чисел».

      Учні 5 – А класу розповіли про історію виникнення чисел і розрахунків. Учні познайомилися з загадковим і цікавим світом математики, побачили, який різноманітний і захоплюючий цей світ.

        Дітям були запропоновані цікаві питання і завдання. Щоб перемогти учні були активними, прагнули швидше за інших відповісти на питання або виконати завдання. 

ДетальнішеЗвіт про заходи по енергозбереженню за січень

        Бінарний урок  математики і інформатики «Побудова діаграм» 6-А клас.

     23 січня учні 6-А класу, використовуючи дані, зібрані 9-Б класу серед учнів школи по використанню в їх сім’ях еколамп, будували стовпчасті і кругові діаграми в зошитах і на комп’ютерах.

Детальніше«Як ми бережемо та використовуємо тепло?»

ТЕПЛОЗБЕРЕЖЕННЯ

19.12 – 26.12 2013 року з учнями 5-11 класів було проведено бесіду «Збережемо тепло» та тестування «Як ми бережемо та використовуємо тепло?».

 

Як ми бережемо та використовуємо тепло?

Ви повинні дати тільки одну із двох відповідей: ТАК або НІ.

Детальніше«Економія врятує світ»

         Брейн – ринг   між  командами   11   та   9-А класів

         (Підготували класні керівники 9-А-ПархоменкоВ. М. та 11 -Толочко І.Г.)

     21  січня  2014  року  між  командами  «Світлячок» 11  класу   та  «Електрон» 9-А  класу  відбулася  гра,  під   час  якої   школярі демонстрували  свої  знання  з  питань  енергозбереження. Для того, щоб молоде покоління навчилося економити, необхідно зробити цей процес цікавим. 

ДетальнішеБережливість - дорожча за багатство

           23 січня у нашій школі між учнями 5-б і 7-в класів був проведений бінарний виховний захід на тему енергозбереження.

ДетальнішеКонкурс вікторин та малюнків у 7-Б класі

       Учні 7-Б не втомлюються говорити про енергозбереження. Адже вони усвідомлюють, що лише роблячи власний внесок у збереження природних ресурсів, з'являється перспектива жити у чистому і безпечному середовищі.

ДетальнішеЗ Новим роком, шановні батьки!

       Час нестримно летить вперед, і 2013 рік підходить до свого завершення. Новорічні свята — це надзвичайні дні. Із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки і чарівну ніч, коли новорічними ліхтариками висвічується нескінченна дорога наших мрій, і ми щиро сподіваємося на диво. Так уже традиційно склалося, що у ці дні, перегортаючи сторінку календаря, ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення, плануємо майбутнє.

ДетальнішеПланета Земля – наша рідна мати

        Учні 8-А класу разов з вчителем Ляльковою Л.Г. підготували та захистили проект: «Планета Земля – наша рідна мати» на французькій мові.

        Вчитель Лялькова Л.Г. розпочала захист проекту, презентувавши відео матеріали по темі: «Планета Земля – наша рідна мати, а мати вбивати неможна», «Невеличкі побутові хитрощі», «Навіщо економити воду?».

          Учні підготовили презентації за наступними темами:

  • «Альтернативні засоби вироблення електроенергії» Сальус А.
  • «Збережемо нашу екосистему» Сидорчук Н., Тимченко Д.
  • «Побутова економія» Полтавець Т., Галушко Д.
  • «Пораду щодо утеплення власного будинку» Кравченко В., Рудківський В.
  • «Економія водних ресурсів» Крутих О.

ДетальнішеКазка про енергонезалежність (будівельно-новорічна)

       Найкращим видом творчості для дітей є казки. На казках ми виростаємо, починаємо розуміти які вчинки погані, а які добрі, дізнаємось багато цікавого та потрібного нам.

       У рамках Проекту наймолодші представники нашої шкільної родини отримали творче завдання створити свої власні казки – яким же чином може зекономити електроенергію, воду, тепло у власній оселі герой казки і символ Проекту у початковій школі – Гном–Енергоеконом.

Детальніше