Новий рiк на порiг!

       До нового року, здавалося б, ще стільки часу, та дітки з усього Подільського району влаштували собі і нам свято, щоб нагадати- хутчіш вправляйтесь із цьогорічними справами, та вмикайте святковий настрій! Адже новий рік вже не за горами! Свято пройшло у Будинку дитячої творчості, що на Подолі, і з різними номерами туди приїхали діти з багатьох шкіл району! Нашу школу представляли наші семикласники - справжні актори! Адже і задача в них була не проста - показати, як святкуютть Новий Рік 

ДетальнішеЗберегти тепло

           На початку грудня 2013-го року МО вчителів предметів фізико-математичного циклу розпочало демонстрацію матеріалів проекту «Енергозбереження – енергоефективність. Цифри і факти».

ДетальнішеЗемля промовляє, як їй нелегко живеться…

         Тривожна інформація про неблагополучний стан навколишнього середовища надходить з усіх континентів, про це говорять різними мовами. Наш світ поділений кордонами тільки умовно. Екологічне теперішнє та майбутнє в усіх народів спільне. Тому кожна держава, велика чи мала, кожен житель планети Земля - усі несуть відповідальність перед людством за збереження природи для нинішнього та майбутнього поколінь.

ДетальнішеЗасідання МО предметів фізико-математичного циклу

          03/12/2013 року було проведено засідання МО предметів фізико-математичного циклу. На засіданні були розглянуті питання щодо планування роботи МО в рамках проекту «Енергоефективні школи» в зимово-весняний період 2013-1014 н.р.

ДетальнішеПерсональний сайт учасника Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014" Пристінської Марини Сергіївни

Щиро вітаю Вас на своєму сайті!

Запрошую всіх на мій сайт завітати,

Все, актуальне для Вас, прочитати.

Тут зібране те, що для мене цікаве,

Що вмію, люблю: і розробки, і вправи,

І фото, і творчі роботи дітей ...

Знайдете тут безліч цікавих ідей.

А щось, може, змусить Вас посміхнутись 

І знову до мене на сайт повернутись.

ДетальнішеОсіння красуня

        29 листопада в школі відбувся конкурс “Осіння красуня”, в якому взяли участь дівчата  8-11-х  класів. Усі конкурсантки  виступили  блискуче, підготувавши гарні висупи. В імпровізаційних конкурсах дівчата в повній мірі проявили свої акторські та танцювальні здібності. Окремо хотілося б відзначити  ведучих конкурсу – Лесюка Артема, Мамедова Каміла та Шкарбаня Дениса, які протягом всього конкурсу створювали в залі гарний і веселий настрій. Висловлюємо подяку також всім тім, хто безпосередньо взяв участь в підготовці цього чудового конкурсу.

  

ДетальнішеКиївський національний університет культури і мистецтв

         Учні  11  класу   спеціалізованої  школи  № 118  «Всесвіт»   21  листопада  відвідали  Київський  національний  університет  культури  і  мистецтв,  який  є  лідером  серед  вищих  навчальних  закладів  України. Вразила  дружелюбна  атмосфера  навчального  закладу,  адже  з  одинадцятикласниками  спілкувався  сам  ректор  Михайло  Поплавський та  відома  співчка  України  Анжеліка  Рудницька.

ДетальнішеУрок-симпозіум на тему ''Вітроенергетика''

        25 жовтня учні 10-го класу провели урок-симпозіум на тему ''Вітроенергетика''. Учні перевтілилися в знавців вітроенергетики і розглянули такі питання: що таке вітроенергетика, як ми можемо її отримати, чи є в Україні вітроелектростанції і які саме?

       Дослідили, що сонце є джерелом вітроенергетики, так як воно сприяє утворенню вітру. З'ясували, що саме треба зробити , щоб найкраще використовувати енергію вітру: насамперед, потрібно досконало розуміти добові та сезонні зміни вітру, зміну швидкості вітру в залежності від висоти над поверхнею землі, кількість поривів вітру за короткі відрізки, а також статистичні дані хоча б за останні 20 років.

 

ДетальнішеГідроенергетика – перспективна галузь

        11 жовтня 2013 року учні 10 класу провели захід на тему «Гідроенергетика»

     Під час заходу була представлена презентація, яка містила загальну характеристику поняття «гідроенергетика» та «гідроелектрика», принципи роботи ГЕС, інформацію про малі ГЕС у світі та Україні. Були висвітлені проблеми відновлення ГЕС в нашій країні, що були зупинені в 50-60 роках ХХст; напрями розвитку малої гідроенергетики в Україні, його стадії. Були названі найбільші ГЕС України.

ДетальнішеВчимося і вчимо економити!

        Важко навіть уявити, як раніше жили люди без електричних ламп, комп'ютера, телевізора чи пральної машини… На щастя, сучасному поколінню дістались величезні надбання цивілізації, що суттєво полегшують нам життя. Але разом із комфортом до нас прийшли і проблеми: використання побутових приладів «влітає в копієчку»… Як же діяти? Відмовитися від них? Ні! Навчитися економити? Так!

Детальніше