У ФК "Поділ" підбили підсумки сезону

      21 грудня у гостинному актовому залі спеціалізованої школи № 118 "Всесвіт" відбулася традиційна подія для спортивного життя Подільського району міста Києва.

         Вже важко уявити собі передноворічні свята без урочистостей в ФК "Поділ" з нагоди підбиття підсумків, визначення кращих гравців у минулому сезоні та церемонії посвяти наймолодшої категорії гравців клубу у юні футболісти. ФК "Поділ" засновано у 2007р. За цей час клуб здобув певних успіхів: участь в київських міських змаганнях беруть 16 колективів серед усіх вікових категорій. За підсумками минулого сезону, клуб посів 19 місце у клубному заліку м. Києва.

ДетальнішеЗАВЕРШЕННЯ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ВІДКРИЙ СЕРЦЕ – ПОДАРУЙ ДІТЯМ СВЯТО!»

       З 9-го по 17-це грудня 2013 року в нашій школі проходила традиційна благодійна акція «Відкрий серце – подаруй дітям свято!» з метою допомоги маленьким дітям, які виховуються у Київському міському будинку дитини імені М. М. Городецького, що знаходиться в селищі міського типу Ворзель.

      У цій благородній справі взяли участь учні, батьки, вчителі нашої школи. В результаті акції було зібрано величезну кількість канцелярських  товарів, засобів особистої гігієни, одягу, миючих засобів.

ДетальнішеАтомна енергетика, стан і розвиток

      18 грудня 2012 року з учнями 7-9 класів був проведений круглий стіл на тему «Атомна енергетика України. Стан і розвиток». В заході прийняв участь Тягунов Ігор Михайлович, кандидат технічних наук, фізико-технік, понад 20 років пропрацювавший на ЧАЕС, учасник ліквідатор наслідків аварії. Під час круглого столу була продемонстрована презентація з загальною характеристикою атомної енергетики, принципами роботи АЕС. Були розглянуті наступні питання:

ДетальнішеУрок математики у 6-му класі Французької школи м. Києва.

      17.12.2013 року у 6-му класі ТОВ «Французька школа м. Києва» було проведено урок математики «Стовпчасті та кругові діаграми». На уроці було проведено бесіду про альтернативні джерела енергії в Україні, розглянуто стовпчасті діаграми «Енергетика України і світу» та кругову діаграму «Структура виробництва електроенергії в Україні». 

        Учні 6-го класу будували стовпчасту діаграму «Кількість об’єктів відновлювальної енергетики в Україні»та за результатами тестування, що було проведено на цьому ж  уроці, -- кругову діаграму «Як ми бережемо та використовуємо тепло».

ДетальнішеАкція «І темноту подолано, і дерево врятовано!»

       Учні  11  класу  спеціалізованої  школи  №118 «Всесвіт» долучилися  до  акції  збору  макулатури.   Компетентні  джерела  стверджують,  що  100  кілограмів  макулатури  зберігають одне  дерево,  1 тонна    рятує  10  дерев та   1000  кВт  електроенергії. 

       Мета  заходу – формування  в  особистості   екологічної  свідомості  та  мислення,  звичок  енергоощадної  поведінки,  виховання  любові  до  природи  та  бажання  зберігати  енергетичні  ресурси.

     

ДетальнішеЕволюція лампи

          Учні  6- Б  класу  Перков  Данило  та  Перков  Дмитро 13  грудня  підготували  презентацію  «Еволюція  лампи».  У прослуховуванні брали участь однокласники та член батьківського комітету Малаєва Наталія Павлівна.

          Мета  заходу – пояснити,  що  людство  у  своєму  прагненні  подолати  темряву  пройшло   шлях  від  звичайних  вогнищ  та  смолоскипів  до  електрики.  Ця  еволюція  «світла»  триває  й  досі.  Серед  багатьох  видів  лам  потрібно  вибирати  найефективнішу,  ту,  яка  заощаджує  найбільше  електроенергії. 

ДетальнішеПрактичний захід «Чистюля»

        Мета  заходу – активізувати  школярів  у  процесі  енергозбереження,  формувати   комунікативні  здатності  учнів,  уміння  працювати  в  групах.

       Чисті  лампи,  плафони -  помічники  в  економії  електроенергії,  адже  брудне  скло  поглинає  до  30  відсотків  світла.  Це  розуміють  учні  6-Б  класу.   12  грудня  шестикласники  усім  присутнім   складом  мили лампи,  плафони  у  своїй  класній  кімнаті,  готуючись  до  зустрічі  Нового  року.      

        Наступним  важливим  кроком  школярів  у  енергозбереженні   буде  допомога  вдома  батькам    у  митті  ламп  та  плафонів.

Детальніше"У вирі сьогоденних справ всяк час зважай на те, що стане після нас"

Екскурсія до Інституту технічної теплофізики

     Учні 9-А класу (10 чоловік) відвідали Інститут технічної  теплофізики при Національній академії наук України. Старший науковий співробітник Недбайло Олександр Миколайович розказав дітям про проект Інституту «Будівництво енергоефективного будинку», що впроваджується за сприяння влади і Президента України. Учні почули, які ресурси, матеріали використовуються при будівництві, дізналися його технологію і побачили на власні очі сам «чудо-будинок». Також для учнів провели екскурсію до лабораторії Інституту, де показали технологію виробництва підлоги з водним підігрівом, теплонасоси та колектори, які розробив Інститут.

ДетальнішеТиждень фізики в школі №118 "Всесвіт"

     У вівторок відбулися змагання між учнями п’ятих класів та шостих класів «Енергетичний волейбол». Метою гри було визначення рівня знань команд принципів і методів енергозбереження. Рівень знань виявився настільки високим, що переможців за запланований час гри визначити виявилося неможливо.

     Надзвичайну цікавість учнів викликали досліди, в яких  демонструвалась здатність  матеріалів по різному проводити тепло. Зокрема, дослід «газета, яка не горить» викликав найбільші емоції і  подив школярів, які ще не вивчали фізику. Безумовно такі досліди повинні викликати тягу до фізичних знань, що буде сприяти в майбутньому підвищенню інтересу до предмету.

ДетальнішеПланета без сміття – твоє майбутнє життя

         Учні 8-Б класу у грудні 2013 року продовжили роботу над проектом «Планета без сміття – твоє  майбутнє життя». Для цього підготували матеріали за темою «Що потрібно робити зі сміттям?», в яких як проблема планети Земля багато пропозицій щодо переробки відходів з метою вироблення різних видів енергії для використання людьми та економії природних ресурсів. Для святкування  Нового року учні пропонують робити цікаві різноманітні прикраси на ялинку, виготовлені із використаних  лампочок.

Детальніше