Конкурс вікторин та малюнків у 7-Б класі

       Учні 7-Б не втомлюються говорити про енергозбереження. Адже вони усвідомлюють, що лише роблячи власний внесок у збереження природних ресурсів, з'являється перспектива жити у чистому і безпечному середовищі.

ДетальнішеЗ Новим роком, шановні батьки!

       Час нестримно летить вперед, і 2013 рік підходить до свого завершення. Новорічні свята — це надзвичайні дні. Із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки і чарівну ніч, коли новорічними ліхтариками висвічується нескінченна дорога наших мрій, і ми щиро сподіваємося на диво. Так уже традиційно склалося, що у ці дні, перегортаючи сторінку календаря, ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення, плануємо майбутнє.

ДетальнішеПланета Земля – наша рідна мати

        Учні 8-А класу разов з вчителем Ляльковою Л.Г. підготували та захистили проект: «Планета Земля – наша рідна мати» на французькій мові.

        Вчитель Лялькова Л.Г. розпочала захист проекту, презентувавши відео матеріали по темі: «Планета Земля – наша рідна мати, а мати вбивати неможна», «Невеличкі побутові хитрощі», «Навіщо економити воду?».

          Учні підготовили презентації за наступними темами:

  • «Альтернативні засоби вироблення електроенергії» Сальус А.
  • «Збережемо нашу екосистему» Сидорчук Н., Тимченко Д.
  • «Побутова економія» Полтавець Т., Галушко Д.
  • «Пораду щодо утеплення власного будинку» Кравченко В., Рудківський В.
  • «Економія водних ресурсів» Крутих О.

ДетальнішеКазка про енергонезалежність (будівельно-новорічна)

       Найкращим видом творчості для дітей є казки. На казках ми виростаємо, починаємо розуміти які вчинки погані, а які добрі, дізнаємось багато цікавого та потрібного нам.

       У рамках Проекту наймолодші представники нашої шкільної родини отримали творче завдання створити свої власні казки – яким же чином може зекономити електроенергію, воду, тепло у власній оселі герой казки і символ Проекту у початковій школі – Гном–Енергоеконом.

ДетальнішеУ ФК "Поділ" підбили підсумки сезону

      21 грудня у гостинному актовому залі спеціалізованої школи № 118 "Всесвіт" відбулася традиційна подія для спортивного життя Подільського району міста Києва.

         Вже важко уявити собі передноворічні свята без урочистостей в ФК "Поділ" з нагоди підбиття підсумків, визначення кращих гравців у минулому сезоні та церемонії посвяти наймолодшої категорії гравців клубу у юні футболісти. ФК "Поділ" засновано у 2007р. За цей час клуб здобув певних успіхів: участь в київських міських змаганнях беруть 16 колективів серед усіх вікових категорій. За підсумками минулого сезону, клуб посів 19 місце у клубному заліку м. Києва.

ДетальнішеЗАВЕРШЕННЯ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «ВІДКРИЙ СЕРЦЕ – ПОДАРУЙ ДІТЯМ СВЯТО!»

       З 9-го по 17-це грудня 2013 року в нашій школі проходила традиційна благодійна акція «Відкрий серце – подаруй дітям свято!» з метою допомоги маленьким дітям, які виховуються у Київському міському будинку дитини імені М. М. Городецького, що знаходиться в селищі міського типу Ворзель.

      У цій благородній справі взяли участь учні, батьки, вчителі нашої школи. В результаті акції було зібрано величезну кількість канцелярських  товарів, засобів особистої гігієни, одягу, миючих засобів.

ДетальнішеАтомна енергетика, стан і розвиток

      18 грудня 2012 року з учнями 7-9 класів був проведений круглий стіл на тему «Атомна енергетика України. Стан і розвиток». В заході прийняв участь Тягунов Ігор Михайлович, кандидат технічних наук, фізико-технік, понад 20 років пропрацювавший на ЧАЕС, учасник ліквідатор наслідків аварії. Під час круглого столу була продемонстрована презентація з загальною характеристикою атомної енергетики, принципами роботи АЕС. Були розглянуті наступні питання:

ДетальнішеУрок математики у 6-му класі Французької школи м. Києва.

      17.12.2013 року у 6-му класі ТОВ «Французька школа м. Києва» було проведено урок математики «Стовпчасті та кругові діаграми». На уроці було проведено бесіду про альтернативні джерела енергії в Україні, розглянуто стовпчасті діаграми «Енергетика України і світу» та кругову діаграму «Структура виробництва електроенергії в Україні». 

        Учні 6-го класу будували стовпчасту діаграму «Кількість об’єктів відновлювальної енергетики в Україні»та за результатами тестування, що було проведено на цьому ж  уроці, -- кругову діаграму «Як ми бережемо та використовуємо тепло».

ДетальнішеАкція «І темноту подолано, і дерево врятовано!»

       Учні  11  класу  спеціалізованої  школи  №118 «Всесвіт» долучилися  до  акції  збору  макулатури.   Компетентні  джерела  стверджують,  що  100  кілограмів  макулатури  зберігають одне  дерево,  1 тонна    рятує  10  дерев та   1000  кВт  електроенергії. 

       Мета  заходу – формування  в  особистості   екологічної  свідомості  та  мислення,  звичок  енергоощадної  поведінки,  виховання  любові  до  природи  та  бажання  зберігати  енергетичні  ресурси.

     

ДетальнішеЕволюція лампи

          Учні  6- Б  класу  Перков  Данило  та  Перков  Дмитро 13  грудня  підготували  презентацію  «Еволюція  лампи».  У прослуховуванні брали участь однокласники та член батьківського комітету Малаєва Наталія Павлівна.

          Мета  заходу – пояснити,  що  людство  у  своєму  прагненні  подолати  темряву  пройшло   шлях  від  звичайних  вогнищ  та  смолоскипів  до  електрики.  Ця  еволюція  «світла»  триває  й  досі.  Серед  багатьох  видів  лам  потрібно  вибирати  найефективнішу,  ту,  яка  заощаджує  найбільше  електроенергії. 

Детальніше