Енергоефективні ідеї моєї сім’ї

Робота

«Енергоефективні ідеї моєї сім’ї»

учня 7-В класу

спеціалізованої школи №118 «Всесвіт»

м. Києва

Гнипа Богдана

ДетальнішеKangouru sans Frontieres. Кенгуру Україна.

      6 грудня 2013 року серед учнів 2-6-х класів спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт» було проведено Всеукраїнський етап міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». 56 учнів 5-6-х класів брали участь у цьому конкурсі. Найактивнішими учасниками виявились учні 5-А класу – 26 осіб. Успіхів!

ДетальнішеНовий рiк на порiг!

       До нового року, здавалося б, ще стільки часу, та дітки з усього Подільського району влаштували собі і нам свято, щоб нагадати- хутчіш вправляйтесь із цьогорічними справами, та вмикайте святковий настрій! Адже новий рік вже не за горами! Свято пройшло у Будинку дитячої творчості, що на Подолі, і з різними номерами туди приїхали діти з багатьох шкіл району! Нашу школу представляли наші семикласники - справжні актори! Адже і задача в них була не проста - показати, як святкуютть Новий Рік 

ДетальнішеЗберегти тепло

           На початку грудня 2013-го року МО вчителів предметів фізико-математичного циклу розпочало демонстрацію матеріалів проекту «Енергозбереження – енергоефективність. Цифри і факти».

ДетальнішеЗемля промовляє, як їй нелегко живеться…

         Тривожна інформація про неблагополучний стан навколишнього середовища надходить з усіх континентів, про це говорять різними мовами. Наш світ поділений кордонами тільки умовно. Екологічне теперішнє та майбутнє в усіх народів спільне. Тому кожна держава, велика чи мала, кожен житель планети Земля - усі несуть відповідальність перед людством за збереження природи для нинішнього та майбутнього поколінь.

ДетальнішеЗасідання МО предметів фізико-математичного циклу

          03/12/2013 року було проведено засідання МО предметів фізико-математичного циклу. На засіданні були розглянуті питання щодо планування роботи МО в рамках проекту «Енергоефективні школи» в зимово-весняний період 2013-1014 н.р.

ДетальнішеПерсональний сайт учасника Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014" Пристінської Марини Сергіївни

Щиро вітаю Вас на своєму сайті!

Запрошую всіх на мій сайт завітати,

Все, актуальне для Вас, прочитати.

Тут зібране те, що для мене цікаве,

Що вмію, люблю: і розробки, і вправи,

І фото, і творчі роботи дітей ...

Знайдете тут безліч цікавих ідей.

А щось, може, змусить Вас посміхнутись 

І знову до мене на сайт повернутись.

ДетальнішеОсіння красуня

        29 листопада в школі відбувся конкурс “Осіння красуня”, в якому взяли участь дівчата  8-11-х  класів. Усі конкурсантки  виступили  блискуче, підготувавши гарні висупи. В імпровізаційних конкурсах дівчата в повній мірі проявили свої акторські та танцювальні здібності. Окремо хотілося б відзначити  ведучих конкурсу – Лесюка Артема, Мамедова Каміла та Шкарбаня Дениса, які протягом всього конкурсу створювали в залі гарний і веселий настрій. Висловлюємо подяку також всім тім, хто безпосередньо взяв участь в підготовці цього чудового конкурсу.

  

ДетальнішеКиївський національний університет культури і мистецтв

         Учні  11  класу   спеціалізованої  школи  № 118  «Всесвіт»   21  листопада  відвідали  Київський  національний  університет  культури  і  мистецтв,  який  є  лідером  серед  вищих  навчальних  закладів  України. Вразила  дружелюбна  атмосфера  навчального  закладу,  адже  з  одинадцятикласниками  спілкувався  сам  ректор  Михайло  Поплавський та  відома  співчка  України  Анжеліка  Рудницька.

ДетальнішеУрок-симпозіум на тему ''Вітроенергетика''

        25 жовтня учні 10-го класу провели урок-симпозіум на тему ''Вітроенергетика''. Учні перевтілилися в знавців вітроенергетики і розглянули такі питання: що таке вітроенергетика, як ми можемо її отримати, чи є в Україні вітроелектростанції і які саме?

       Дослідили, що сонце є джерелом вітроенергетики, так як воно сприяє утворенню вітру. З'ясували, що саме треба зробити , щоб найкраще використовувати енергію вітру: насамперед, потрібно досконало розуміти добові та сезонні зміни вітру, зміну швидкості вітру в залежності від висоти над поверхнею землі, кількість поривів вітру за короткі відрізки, а також статистичні дані хоча б за останні 20 років.

 

Детальніше