Зустріч з викладачами Коледжу архітектури і дизайну

         14 листопада учні 9-Б, 6-Б, 11-А класів відвідали бібліотеку Подільського району, де відбулась зустріч з викладачами Коледжу архітектури і дизайну. Учні прослухали лекцію, подивились презентацію «Сучасні технології опалення та альтернативні джерела енергії». Разом з гостями , учні активно обговорювали  необхідність та переваги нових технологій опалення будинків, нагрівання води. Гості розповіли учням про досвід країн Європи щодо використання нових джерел енергії таких, як вітряки,геотермальна енергія,біоенергетика та інше. Багато питань  і  жвава дискусія дали зрозуміти ,що такі зустрічі треба проводити часто.

Детальніше



День української писемності та мови

        Щороку  в  Україні  9  листопада  відзначається  свято – День  української  писемності  та  мови.    За  православним    календарем  - це день  вшануван-ня  пам’яті  Преподобного  Нестора –Літописця, який    був  послідовником  творців  слов’янської  писемності  Кирила  та  Мефодія.

       До  цього  свята  долучилися  учні  11  класу, які  провели  інформаційний  захід  у  8-10  класах. 

       Старшокласники  охоче  прослухали  повідомлення  про  зародження  та  розвиток  рідної  мови,  а  також  про  провідну  роль  у  її  формуванні  таких  письменників,  як  Іван  Котляревський  та  Тарас  Шевченко.

Детальніше



Зупинись і подумай! Чи можеш ти вважати себе толерантною особистістю?

      Сьогодні перед національною школою постає завдання виховання особистості, спроможної творчо мислити, вільно орієнтуватись у реаліях сучасного життя, вибудовуючи власну поведінку на соціально поціновуваних засадах.

      Формування  і утвердження принципів толерантності - складний, неоднозначний процес. Але кожен учень нашої школи намагається йти дорогою розуміння та взаємоповаги.

      12 листопада між учнями 9-А та 9-Б відбувся діалог «Толерантність та МИ»
Учні і вчителі говорили про толерантність, терпиме ставлення до себе, людей, світу, про те, що одвічна протидія добра та зла вимагає від нас зробити вибір. Обставини змушують робити вчинки, що визначають наші якості.

Детальніше



У методичному куточку вчителів

           У методичному куточку вчителів, які викладають предмети фізико-математичного циклу, висвітлено мету і завдання проекту «Енергоефективні школи», вказано, яких результатів маємо досягти в результаті впровадження даного проекту в школі і вдома, а також надано методичні поради щодо застосування цифр і фактів з енергозбереження України на уроках алгебри у 7-му класі.

Детальніше



Інформаційні хвилинки до Дня української писемності та мови

          Єдиний скарб у тебе - рідна мова, Заклятий для сусіднього хижацтва. Вона твого життя міцна основа, Певніша над усі скарби й багатства.

П.Куліш

          Дорогі друзі!  9-го листопада ми з вами відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. Свято було встановлене в 1997 році. А святкуємо ми його на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

         

 

Детальніше



«Пізнаємо Європу разом»

         У 2012/2013 навчальному році вся наша початкова школа (2 перших, 2 других, 1 третій і 1 четвертий класи)працювала над одним цікавим безпрецедентним дослідницько-пошуковим проектом «Пізнаємо Європу разом».

        Протягом навчального року ми (діти, вчителі і батьки) відкрили для себе багато яскравих сторінок із минулого і сучасного країн, мови яких вивчають діти нашої школи – Англії, Франції, Німеччини і, звичайно, України.

Детальніше



Енергозбереження може бути різним

        Енергозбереження має стати девізом кожної сім'ї. Разом з родиною учень 9-а класу Вареня Максим працює над енергозбереженням у власному будинку.

        В будинку встановлено датчик контролю температури. Він дозволяє встановлювати комфортну температуру  вночі та вдень. Це дозволяє зменшити споживання  природнього газу. Також на систему опалення встановлено насос , який дозволяє рівномірно подавати тепло по всьому будинку. Важливими заходами з енергозбереження також стали:

 

·        Утеплення  мінеральною ватою стін будинку;

·        Встановлення склопакетів;

·        Утеплення труб опалення на горищі будинку.

Детальніше



70 річниця святкування Дня визволення Києва

        6-го листопада більш ніж півтори тисячі подолян взяли участь в пам’ятній ході та масштабному покладанні квітів до могили Невідомого солдата в парку Слави. Серед учасників заходу були представники промислових та комунальних підприємств району, громадських, молодіжних та ветеранських організацій, освітяни, працівники культури та медицини, ті, кому не байдуже свято визволення Києва від фашистських загарбників і ті, хто свято береже пам»ять про ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Детальніше



Участь у мітингу до Дня визволення Києва від фашистських загарбників учнів 9-А і 9-Б класів.

        6 листопада учні 9-А і 9-Б класів взяли участь в мітингу, присвяченому Дню визволення Києва, який відбувався у Парку Слави. Учні поклали квіти до Меморіалу невідомого солдата та до вічного вогню. Після «хвилини мовчання» учні мали змогу поспілкуватись з ветеранами ВВВ, які розповіли цікаві факти та історії і відповіли на питання учнів про війну. Всі присутні стали глядачами цікавого концерту, який підготували вихованці Будинку творчості Подільського району.

Детальніше



Знайомство з Італією

         Ні  для  кого  не є  секретом  те,  що  ми  повинні  не  лише  якісно  працювати  та  навчатися,  а  й  відпочивати.  Якою  ж  незабутньою  була  подорож  групи  батьків,  учителів  та  учнів  нашої  школи   до  Італії!

         Уявіть  собі -  золота  осінь  2013  року.  Теплі,  сонячні  дні.  Настрій  піднімає  уже   й  те,  що  ми  всі  на  канікулах.  За  вікнами  трансфера  поля, міста,  автобани.  Ми  мчимо  до  омріяної  Італії.  З  кожним  кілометром           все  ближче  і  ближче.  І  ось    мрія  здійснилася!

Детальніше