Всесвітній День толерантності

             16.11.2012 року в школі пройшов захід для учнів 8-11 класів присвячений Всесвітньому Дню толерантності. 

 

ДетальнішеДитяче свято «АВС»

      «Дарую тобі квіточку усяких кольорів…»
   Зима сипле снігом, а наші дітки сміхом. Напередодні Нового року найменші наші учні зігрівали своїх мам веселим святом іноземних мов. Маленькі квіточки розказували веселі віршики, перевтілювались у барвистих метеликів, навіть проводили для батьків зарядку (правильно, мами, ми краще навчимо, як грітися у наші холодні зими – стрибати, танцювати і сміятися), і навіть співали пісню двома різними мовами: і французькою, і англійською.

ДетальнішеНовий Рік

             Ходила лісом казочка  

У білім кожушку,

І забіліла стежечка

Від білого сніжку.

Гілля заквітло інеєм,

І заіскрився лід,

Ходила казка і білому,

Лишала білий слід.

ДетальнішеРіздвяна Асамблея

             Різдво і Новий рік – одні з тих свят, які об’єднують наш різноманітний,  мультикультурний світ. Хоча традиції різних народів відрізняються одні від одних, різдвяний дзвін і колядки лунають по всій Землі!

 

ДетальнішеТиждень початкових класів

        З 18.02. по 22.02.2013 року у спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт» був проведений Тиждень початкових класів. Розпочався він оформленням стенду «Дитинства золота пора» у фойє школи.

ДетальнішеДекада іноземних мов

              Спеціалізована школа №118 «Всесвіт» дбає про майбутнє своїх учнів. Вчителі навчають їх презентувати себе та проявляти найкращі свої якості, адже зараз важко уявити молоду особу, яка б не володіла іноземною мовою, і на допомогу їм завжди приходить досвідчений колектив вчителів. Підсумком систематичної роботи колективу є щорічне проведення декади іноземних мов, яка в цьому році тривала в період з 25.02 по 07.03.

 

ДетальнішеЗустріч з носієм мови

          Урок з носієм мови завжди цікавий та захопливий. Ти поринаєш у мовний світ іноземця і відчуваєш себе його частиною. Провідником у британський світ цього разу стала Сара, британка, з маленького містечка з населенням не більше 200 осіб.ДетальнішеЦеремонія нагородження «Зірки «Всесвіту»

                25 квітня у нашій школі пройшла церемонія нагородження «Зірки «Всесвіту», що стала вже традиційною. Школа відзначала і нагороджувала пам’ятними подарунками і грамотами учнів, що досягли успіхів у навчанні, спорті, мистецтві, кращих учителів і найактивніших батьків.

ДетальнішеДекада фізико-математичного циклу

           З 8-го по 19 квітня в школі проходила декада фізико-математичних наук. Протягом тижня було проведено багато цікавих заходів. В понеділок учні 5-8-х класів мандрували «Містечком логічних фантазій», виконуючи різні завдання з математики, фізики. Найбільш активними були учні 5-А,5-Б,6-В,7-Б класів. А проводили конкурси учні старших класів та вчителі.

ДетальнішеКонкурс «Дві зірки»

            От тепер я вже можу зізнатися: я не вірила до останнього. Не вірила в авантюру під назвою «Дві зірки». Чому? Спробую пояснити.

Детальніше