СШ № 118 "Всесвіт" стала однією з 11 пілотних шкіл міста Києва з впровадження освітньої програми «Енергоефективні школи».

 

        18 та 19 вересня представники нашого навчального закладу брали участь в установчому семінарі з проекту «Енергоефективні школи», який проводився НДІ «Інститут місцевого розвитку» та компанією ДТЕК.

ДетальнішеXV Всеукраїнська конференція учнів АШЮ в Україні

О Ласпи бухта мечты, 
шум прибоя дурманит нам душу,
сколько трудностей вместе прошли,
сколько новых друзей мы нашли,
вместе мы и на море и суше.
О Ласпи бухта любви,
нам отсюда уезжать не хотелось,
но поскольку мы дети ЮНЕСКО, 
и в душе мы в тебя влюблены,
мы вернемся сюда еще, честно.
о Ласпи, санаторий надежды.
совсем скоро увидимся снова,
не помеха теперь нам дожди, 
жди нас осенью, пускай и не скоро.

 

         Кабанець Анастасія

Детальніше1 вересня

 

       Першого вересня 2013 року на шкільному подвір’ї  СШ № 118 «Всесвіт» відбулося традиційне Свято Першого дзвоника, присвячене Дню знань та початку нового навчального року. Під час свята в дружню родину «всесвітівців» були прийняті 38 першокласників. Пролунали зворушливі слова першачків, мудрі слова гостей, серйозні і поважні побажання від одинадцятикласників, на свято завітали казкові герої: Перше вересня, Незнайка і два Знайки, пролунали пісні про школу, першокласників посвятили в однокашники, і, безумовно, радісно покликав всіх присутніх школярів до школи, перший дзвоник нового навчального року!..

 

ДетальнішеВІДКРИТТЯ ПРИШКІЛЬНОГО ТАБОРУ «ВСЕСВІТ»

            27 травня 2013 року, вперше за останні 8 років, на базі нашої школи відкрився пришкільний табір  відпочинку з денним перебуванням дітей, з однойменною назвою «Всесвіт». В таборі відпочиває 45 дітей, що поділені на 2 загони. Програма відпочинку насичена і різноманітна, і має метою не тільки гарний відпочинок дітей під час літніх канікул, але  і всебічний їх розвиток в позашкільний час. Тож на хлопців та дівчат в таборі «Всесвіт» чекають численні екскурсії, розважальні шоу-програми, інтелектуальні конкурси, спортивні змагання, робота багатьох гуртків та майстер-класів. А ще гарний настрій, нові друзі і яскраві враження!

ДетальнішеСВЯТКОВА ПРОГРАМА «ПІСНІ ПЕРЕМОГИ»

Напередодні Дня Перемоги, 8 травня, в нашій школі пройшов один із заходів присвячених цьому великому святу – «Пісні Перемоги». В ньому взяли участь учні 5-х-11-х класів. В теплій, домашній і, разом з цим, урочистій атмосфері пролунали найвідоміші та найулюбленіші пісні присвячені Великій Вітчизняній війні. Для своїх виступів класи обрали такі пісенні твори: «Катюша», «Три танкісти», «Балада про солдата», «Смуглянка», «Десятий наш десантний батальйон», «Ах, эти тучи в голубом», «До свиданья, мальчики», «Синий платочек», «Священна війна», «Темная ночь». Програма не залишила жодного байдужого учасника.

ДетальнішеМіжнародний форум "HEP"(Людство-Вода-Мир)

           З 13 по 18 травня, делегація учнів школи №118 «Всесвіт» взяла участь у міжнародному форумі, присвяченому питанню збереження водних ресурсів в м. Тулуза, Франція. Захід проводився в рамках Міжнародного десятиліття, присвяченого культурі без жорстокості та миру, а також в рамках Міжнародного десятиліття дій «Вода для життя».

ДетальнішеТовариська зустріч: збірна вчителів проти збірної учнів

             18 травня в шкільній спортзалі відбулася зустріч збірної команди вчителів проти збірної учнів 10-11 класів. Гра проходила в рамках святкування тижня Європи в школі та мала на меті збільшити  інтерес у дітей до заняття спортом, показати що головне в спорті це не перемога, а участь. Гра проходила в дуже дружній, толерантній та веселій атмосфері. Глядачі що зібралися палко підтримували обидві команди.

 

ДетальнішеФестиваль "Діалог держав"

         17-го травня в нашій школі відбувся захід, присвячений Дню Європи. Кожному класу, як старшої, так і молодшої школи було запропоновано представити одну з європейських країн.

 

ДетальнішеКраїнами Європи

              16-17 травня 2013 року в спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт» з поглибленим вивченням європейських мов в рамках святкування Дня Європи, відбувся Фестиваль європейських країн під час якого учні 5-10-х класів презентували найцікавіші європейські країни та країни, з якими країни Європи мають найтісніші міжнародні відносини. Під час фестивалю учні нашої школи дізналися багато нового про історію, географію, економіку політико-адміністративний устрій, культуру, традиції, звичаї таких країн, як Франція, Великобританія, Шотландія, Ірландія, Німеччина, Іспанія, Італія, Австрія, Австралія, Канада, Голландія, Греція та інших.

ДетальнішеДень миру 2012 року

           У наш час, коли в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе. Міжнародний день миру Встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року відзначається в 3-й вівторок вересня.  Тепер щороку в Міжнародний День Миру ООН люди більш ніж у 100 містах по усьому світі беруть участь у святкуваннях, виражаючи підтримку прогресу Організації Об'єднаних Націй у її роботі, спрямованої на світ вусьому світі. Генеральна Асамблея призвала всі держави-члени, організації системи Організації Об'єднаних Націй, регіональні і неурядові організації й окремі обличчя відповідним чином відзначати День Миру, у тому числі шляхом припинення бойових та військових дій, освіти й інформування громадськості.

 

Детальніше