Проблеми енергозбереження. Сесія міської ради

    03.10 у 7-Б класі було проведено урок-тренінг з елементами рольової гри «Проблеми енергозбереження. Сесія міської ради».

    Напередодні гри учні були поділені на 4 групи: експерти з енергозбереження, теплозбереження, водопостачання та екологи.

ДетальнішеЗберегти тепла багато допоможем мамам й татам

          1.09.2013 р. початкова школа розпочала роботу над проектом «Зберегти тепла багато допоможем мамам й татам» під гаслом «Хто економить енергію змалку, той дбає про майбутнє планети».

         11.09.2013р. відбувся перший конкурс «Емблема проекту», в якому приймали участь не лише учні початкової школи, а й їх батьки, які допомагали творчо реалізувати всі ідеї юних енергоекономів.

         Переможцями конкурсу стали Бичков Лев (2 – А клас) і Голестанех Аріана (2-А клас).

         Їх найкращі ідеї були втілені при створенні головної емблеми проекту.

         17.09.2013 р. початкова школа провела конкурс символів проекту «Еколампуля і гном енергоеконом». Діти разом з батьками зображували тендітну фею Еколампулю та її помічника у справі економії та збереження тепла і енергії – гнома Енергоеконома.

         Переможцями конкурсу стали: гном Енергоеконом від Свідзінського  Андрія (1 – А клас), та Еколампуля від Бичкова Лева (2 – А клас). Всі  роботи представлено на біг-стендах, що вісвітлюють розмаїття цікавих та оригінальних ідей.

ДетальнішеЛінійка по енергозбереженню

          30 вересня 2013 року відбулася традиційна організаційна лінійка для учнів 5-7-х та 8-11-х класів, яка була присвячена запуску Проекту «Енергоефективні школи» в нашій школі.

 

ДетальнішеМіжнародний день миру

Мало просто навчити дітей читати і писати, варто ще виховати в них  і сучасну Людину. Що таке сучасна Людина? Це людина – добра, чуйна, розумна та незалежна. Це Людина, що може приймати грамотні рішення, і рішення ці дивляться у майбутнє. У те, в якому можна жити з упевненістю.

ДетальнішеНарада при директору

           Одним із завдань сучасної школи, безперечно, є виховання енергетично та екологічно грамотного, відповідального і свідомого майбутнього споживача, який зберігає і раціонально використовує природні ресурси. Саме тому спеціалізована школа №118 «Всесвіт» долучилася до освітньої програми «Енергоефективні школи», створеної за сприяння компанії «D.ТЕК» Інститутом місцевого розвитку.26 вересня у школі відбулася установча нарада щодо організації впровадження проекту. Кожен член педагогічного колективу усвідомив для себе основне завдання цієї програми - вироблення в учнів розуміння того, що енергія є цінним ресурсом та усвідомлення необхідності заощадження енергоресурсів для збереження клімату та життя на Землі.

ДетальнішеСШ № 118 "Всесвіт" стала однією з 11 пілотних шкіл міста Києва з впровадження освітньої програми «Енергоефективні школи».

 

        18 та 19 вересня представники нашого навчального закладу брали участь в установчому семінарі з проекту «Енергоефективні школи», який проводився НДІ «Інститут місцевого розвитку» та компанією ДТЕК.

ДетальнішеXV Всеукраїнська конференція учнів АШЮ в Україні

О Ласпи бухта мечты, 
шум прибоя дурманит нам душу,
сколько трудностей вместе прошли,
сколько новых друзей мы нашли,
вместе мы и на море и суше.
О Ласпи бухта любви,
нам отсюда уезжать не хотелось,
но поскольку мы дети ЮНЕСКО, 
и в душе мы в тебя влюблены,
мы вернемся сюда еще, честно.
о Ласпи, санаторий надежды.
совсем скоро увидимся снова,
не помеха теперь нам дожди, 
жди нас осенью, пускай и не скоро.

 

         Кабанець Анастасія

Детальніше1 вересня

 

       Першого вересня 2013 року на шкільному подвір’ї  СШ № 118 «Всесвіт» відбулося традиційне Свято Першого дзвоника, присвячене Дню знань та початку нового навчального року. Під час свята в дружню родину «всесвітівців» були прийняті 38 першокласників. Пролунали зворушливі слова першачків, мудрі слова гостей, серйозні і поважні побажання від одинадцятикласників, на свято завітали казкові герої: Перше вересня, Незнайка і два Знайки, пролунали пісні про школу, першокласників посвятили в однокашники, і, безумовно, радісно покликав всіх присутніх школярів до школи, перший дзвоник нового навчального року!..

 

ДетальнішеВІДКРИТТЯ ПРИШКІЛЬНОГО ТАБОРУ «ВСЕСВІТ»

            27 травня 2013 року, вперше за останні 8 років, на базі нашої школи відкрився пришкільний табір  відпочинку з денним перебуванням дітей, з однойменною назвою «Всесвіт». В таборі відпочиває 45 дітей, що поділені на 2 загони. Програма відпочинку насичена і різноманітна, і має метою не тільки гарний відпочинок дітей під час літніх канікул, але  і всебічний їх розвиток в позашкільний час. Тож на хлопців та дівчат в таборі «Всесвіт» чекають численні екскурсії, розважальні шоу-програми, інтелектуальні конкурси, спортивні змагання, робота багатьох гуртків та майстер-класів. А ще гарний настрій, нові друзі і яскраві враження!

ДетальнішеСВЯТКОВА ПРОГРАМА «ПІСНІ ПЕРЕМОГИ»

Напередодні Дня Перемоги, 8 травня, в нашій школі пройшов один із заходів присвячених цьому великому святу – «Пісні Перемоги». В ньому взяли участь учні 5-х-11-х класів. В теплій, домашній і, разом з цим, урочистій атмосфері пролунали найвідоміші та найулюбленіші пісні присвячені Великій Вітчизняній війні. Для своїх виступів класи обрали такі пісенні твори: «Катюша», «Три танкісти», «Балада про солдата», «Смуглянка», «Десятий наш десантний батальйон», «Ах, эти тучи в голубом», «До свиданья, мальчики», «Синий платочек», «Священна війна», «Темная ночь». Програма не залишила жодного байдужого учасника.

Детальніше