Міжнародний форум "HEP"(Людство-Вода-Мир)

           З 13 по 18 травня, делегація учнів школи №118 «Всесвіт» взяла участь у міжнародному форумі, присвяченому питанню збереження водних ресурсів в м. Тулуза, Франція. Захід проводився в рамках Міжнародного десятиліття, присвяченого культурі без жорстокості та миру, а також в рамках Міжнародного десятиліття дій «Вода для життя».

ДетальнішеТовариська зустріч: збірна вчителів проти збірної учнів

             18 травня в шкільній спортзалі відбулася зустріч збірної команди вчителів проти збірної учнів 10-11 класів. Гра проходила в рамках святкування тижня Європи в школі та мала на меті збільшити  інтерес у дітей до заняття спортом, показати що головне в спорті це не перемога, а участь. Гра проходила в дуже дружній, толерантній та веселій атмосфері. Глядачі що зібралися палко підтримували обидві команди.

 

ДетальнішеФестиваль "Діалог держав"

         17-го травня в нашій школі відбувся захід, присвячений Дню Європи. Кожному класу, як старшої, так і молодшої школи було запропоновано представити одну з європейських країн.

 

ДетальнішеКраїнами Європи

              16-17 травня 2013 року в спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт» з поглибленим вивченням європейських мов в рамках святкування Дня Європи, відбувся Фестиваль європейських країн під час якого учні 5-10-х класів презентували найцікавіші європейські країни та країни, з якими країни Європи мають найтісніші міжнародні відносини. Під час фестивалю учні нашої школи дізналися багато нового про історію, географію, економіку політико-адміністративний устрій, культуру, традиції, звичаї таких країн, як Франція, Великобританія, Шотландія, Ірландія, Німеччина, Іспанія, Італія, Австрія, Австралія, Канада, Голландія, Греція та інших.

ДетальнішеДень миру 2012 року

           У наш час, коли в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе. Міжнародний день миру Встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року відзначається в 3-й вівторок вересня.  Тепер щороку в Міжнародний День Миру ООН люди більш ніж у 100 містах по усьому світі беруть участь у святкуваннях, виражаючи підтримку прогресу Організації Об'єднаних Націй у її роботі, спрямованої на світ вусьому світі. Генеральна Асамблея призвала всі держави-члени, організації системи Організації Об'єднаних Націй, регіональні і неурядові організації й окремі обличчя відповідним чином відзначати День Миру, у тому числі шляхом припинення бойових та військових дій, освіти й інформування громадськості.

 

Детальніше«Стежка дружби»

          27.09.2012 року на території пришкільного подвір’я відбувалася гра для учнів 5-8 класів «Стежка дружби». Проводив гру – Учнівський Парламент, учні 9-х класів. Гра мала своєю метою виявити рівень розвитку класних колективів та познайомитися з новим активом школи в процесі діяльності. Кожний клас, під час гри, ставав командою з власною назвою, девізом та атрибутикою. 

ДетальнішеДень Колумба

          17 жовтня у школі «Всесвіт» було гамірно і незвично. У нашій актовій залі зустрілися різні епохи і різні люди: пілігрими з корабля «Мейфлауер», індіанці і ковбої, Колумб і королева Ізабелла, Том Сойєр і Гекльберрі Фінн, Ніл Армстронг,  Мерилін Монро і  Майкл Джексон, Білл Гейтс і Майк Тайсон, Губка Боб і Жінка-Кішка, клоун та офіціантка з МакДональдса. Була, звичайно, і статуя Свободи. З якої нагоди?..Believe it or not, як кажуть англійською, але саме так ми відзначали День Колумба.

ДетальнішеМІС ОСІНЬ 2012

           2 листопада 2012 року в приміщенні актової зали СШ № 118 «Всесвіт» відбулося свято натхнення, чарівності, краси і грації – «Міс Осінь». В традиційному конкурсі взяли участь найкращі представниці 8-11-х класів школи, а саме:

8-А – Анастасія Рязанцева

8-Б – Сурова Анна

9-А – Анастасія Кабанець

9-Б – Катерина Клименко

10 клас – Таїсія Здановська

11 клас – Марія Карапуз

ДетальнішеДні української мови та літератури (12-23 листопада 2012 року)

           У нашій школі  урок у контексті предметного тижня часто перетворюється на захоплюючу гру, у якій брати участь бажають усі без винятку! Добре вивчити навчальний  матеріал, а потім узагальнити його й закріпити під час уроку-гри – це ж так класно! Є нагода й себе проявити , й багато цікавого пізнати! Саме так пройшли урок  брейн-ринг у 6-В класі з лексики (учитель Фірак В. Ю.) і захоплюючий мовний турнір «АБВГдейка» між учнями 6-А та 6-Б класів (учитель Патик Т. І.), а старшокласники змагалися не лише як лінгвісти – між учнями 9-А і 10-ого класів уже другий рік поспіль тривають ігри патріотів. Цього разу – « Ми – українці» (учитель Толочко І. Г.), а в грі не буває переможених.

Детальніше9 листопада – День Писемності та мови

           У цей день можна було поринути у світ її Величності мови, познайомитися, які давні письмена існували, уявити вузликове письмо, глаголицю та ін. Учні 9-А класу провели віртуальну екскурсію захоплючим Музеєм «Становлення й розвитку письма».

Детальніше