Зустріч з носієм мови

          Урок з носієм мови завжди цікавий та захопливий. Ти поринаєш у мовний світ іноземця і відчуваєш себе його частиною. Провідником у британський світ цього разу стала Сара, британка, з маленького містечка з населенням не більше 200 осіб.ДетальнішеЦеремонія нагородження «Зірки «Всесвіту»

                25 квітня у нашій школі пройшла церемонія нагородження «Зірки «Всесвіту», що стала вже традиційною. Школа відзначала і нагороджувала пам’ятними подарунками і грамотами учнів, що досягли успіхів у навчанні, спорті, мистецтві, кращих учителів і найактивніших батьків.

ДетальнішеДекада фізико-математичного циклу

           З 8-го по 19 квітня в школі проходила декада фізико-математичних наук. Протягом тижня було проведено багато цікавих заходів. В понеділок учні 5-8-х класів мандрували «Містечком логічних фантазій», виконуючи різні завдання з математики, фізики. Найбільш активними були учні 5-А,5-Б,6-В,7-Б класів. А проводили конкурси учні старших класів та вчителі.

ДетальнішеКонкурс «Дві зірки»

            От тепер я вже можу зізнатися: я не вірила до останнього. Не вірила в авантюру під назвою «Дві зірки». Чому? Спробую пояснити.

ДетальнішеДекада природничих наук

              Декада природничих наук проводилась  з 18 по 22 березня.

18 березня  було проведено відкриття виставки творчих та проектних робіт учнів, а також конкурс – виставка стіннівок «Природничий калейдоскоп». Для учнів 5 – 11 класів проведено конкурс знавців біології, хімії та географії (розв’язування кросвордів, ребусів, складання піктограм). В виставці прийняли участь учні 11  класу (Бездрабко Руслана, Карапуз Марія, Стеценко Данило, Попар Ірина; 10  класу (Боярська Ірина, Лесюк Артем, ); 

ДетальнішеКонференція «Геноциди ХХ століття»

             

       З 15 по 23 квітня у місті Верден (Франція) відбулася міжнародна конференція, тема якої «Геноциди ХХ століття».

       На цій конференції були присутні наступні країни: Франція, Німеччина, Вірменія, Україна та Туреччина.

ДетальнішеУчасть у радіологічній конференції (Валенс, Франція)

            З 22  по 28 березня відбулася подорож у Францію на конференцію, яка була дуже захоплююча. Перший день подорожі - дуже цікавий – ми познайомились із нашими колегами з Білорусії ( Гомель та Хвойніки), Парижу, Монбельяра, Корсіки та інших міст Франції, Молдавії, Німуччини, які підготували наукові доповіді на радіологічну тематику.

ДетальнішеВраження від подорожі до Німеччини

    У кінці  березня відбулася подорож дітей нашої школи до Німеччини в дитячий табір  відпочинку «KIEZ», що у м. Зебніц (біля Дрездену).

   Дітей  просто переповнюють приємні враження і спогади про подорож, адже її програма  була  дуже  насиченою і  різноманітною: в першій половині  дня для нас  проводилися  уроки німецької  мови двома  професійними  і  досвідченими німкенями, а  друга частина дня була  присвячена  екскурсіям та  активному  відпочинку.

        

 

Детальніше

Тиждень із зарубіжної літератури

 Чи можна уявити своє житття без літератури? Звичайно ж ні! Тому в нашій школі кожного року проходить тиждень зарубіжної літератури. І цей рік не є виключенням. Цей тиждень був насичений різними цікавими  та неординарними заходами, присвяченими талановитим письменникам та допитливим читачам. Порадившись з учнями, ми вирішили провести цей тиждень у вигляді проекту під назвою «Європейські письменники та українські читачі». Робота виявилась захоплюючою та повчальною. Вона допомогла проявити свої творчі здібності не тільки в галузі літератури, але й дала можливість учням проявити свої знання з іноземних мов( англійської, німецької, італійської, французької) у вигляді власних перекладів та декламування  віршів; об’єднала нас  і ми вже в котрий раз зрозуміли, що є великою та дружньою шкільною родиною. Основна теза нашого проекту: «Я знаю, навіщо я навчаюся, де і як я можу ці знання застосувати».  Для того, щоб втілити у життя поставлені перед нами задачі ,кожен клас , починаючи з 5  і закінчуючи  11 обрав собі міні-проект , який є складовою частиною одного великого проекту. Такий від діяльності  допомагає вирішити низку важливих питань: як підвищити читацьку активність учнів, яким чином перетворити процес читання з обов’язку на частинку дозвілля,  як «осучаснити» літературний твір, щоб учень побачив його актуальність і прилучився до вічних цінностей.

Детальніше