День Гідності та Свободи 2021

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – доленосний день для нашої країни.

Для колективу школи №118 «Всесвіт» День Гідності і Свободи – особлива дата, яка щороку озивається болем у всіх серцях. Ми зі скорботою згадуємо випускника нашої школи Дмитра Максимова, героя Небесної Сотні, який загинув, захищаючи демократичні цінності.

19 листопада до заходу з нагоди відзначання Дня Гідності і Свободи приєдналися почесні гості: виконувач обов’язків голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Волошкевич Віталій Андрійович, начальник управління освіти Сидоренко Олексій Миколайович, начальник відділу з виховної роботи та безпеки життєдіяльності Кузьменко Валентина Миколаївна.

Виконувач обов’язків голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Волошкевич Віталій Андрійович відзначив, що в цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу людей, які, проявляючи неабияку мужність та жертовність, виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейське майбутнє України.

На долю українців випало чимало розчарувань і втрат, тому ми маємо пам’ятати подвиги героїв, які завжди будуть для нас невичерпним джерелом патріотизму та любові до Батьківщини. У цей день ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність. Дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.