ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО приурочена до 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

        18 березня 2014 року на базі Університету «КРОК»  відбулася ІІ Київська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО, приурочена до 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка.

ДетальнішеМіжнародний день толерантності у нашій школі

        16-го листопада 1995 р. держави – члени ЮНЕСКО на 28-й сесії Генеральної конференції  одностайно прийняли «Декларацію принципів толерантності». Саме цей день проголосили Міжнародним днем толерантності. В Декларації розглянуто основні  принципи толерантності і шляхи утвердження цих принципів у світовому співтоваристві.

         Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх  у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення  взаєморозуміння,  взаємоповаги, злагоди між громадянами.

ДетальнішеМіжнародний день миру

Мало просто навчити дітей читати і писати, варто ще виховати в них  і сучасну Людину. Що таке сучасна Людина? Це людина – добра, чуйна, розумна та незалежна. Це Людина, що може приймати грамотні рішення, і рішення ці дивляться у майбутнє. У те, в якому можна жити з упевненістю.

ДетальнішеXV Всеукраїнська конференція учнів АШЮ в Україні

О Ласпи бухта мечты, 
шум прибоя дурманит нам душу,
сколько трудностей вместе прошли,
сколько новых друзей мы нашли,
вместе мы и на море и суше.
О Ласпи бухта любви,
нам отсюда уезжать не хотелось,
но поскольку мы дети ЮНЕСКО, 
и в душе мы в тебя влюблены,
мы вернемся сюда еще, честно.
о Ласпи, санаторий надежды.
совсем скоро увидимся снова,
не помеха теперь нам дожди, 
жди нас осенью, пускай и не скоро.

 

         Кабанець Анастасія

ДетальнішеМіжнародний форум "HEP"(Людство-Вода-Мир)

           З 13 по 18 травня, делегація учнів школи №118 «Всесвіт» взяла участь у міжнародному форумі, присвяченому питанню збереження водних ресурсів в м. Тулуза, Франція. Захід проводився в рамках Міжнародного десятиліття, присвяченого культурі без жорстокості та миру, а також в рамках Міжнародного десятиліття дій «Вода для життя».

ДетальнішеКонференція «Геноциди ХХ століття»

             

       З 15 по 23 квітня у місті Верден (Франція) відбулася міжнародна конференція, тема якої «Геноциди ХХ століття».

       На цій конференції були присутні наступні країни: Франція, Німеччина, Вірменія, Україна та Туреччина.

ДетальнішеВсесвітній День толерантності

             16.11.2012 року в школі пройшов захід для учнів 8-11 класів присвячений Всесвітньому Дню толерантності. 

 

ДетальнішеДень миру 2012 року

           У наш час, коли в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе. Міжнародний день миру Встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року відзначається в 3-й вівторок вересня.  Тепер щороку в Міжнародний День Миру ООН люди більш ніж у 100 містах по усьому світі беруть участь у святкуваннях, виражаючи підтримку прогресу Організації Об'єднаних Націй у її роботі, спрямованої на світ вусьому світі. Генеральна Асамблея призвала всі держави-члени, організації системи Організації Об'єднаних Націй, регіональні і неурядові організації й окремі обличчя відповідним чином відзначати День Миру, у тому числі шляхом припинення бойових та військових дій, освіти й інформування громадськості.

 

Детальніше