The Universal Declaration of Human Rights

Article 1.

All human beings are born free and equal in dignity and rights. They are endowed with reason and conscience and should act towards one another in a spirit of brotherhood. the Declaration was proclaimed by the United Nations General Assembly in Paris on 10 December 1948 (General Assembly resolution 217 A)

З нагоди 70- річчя прийняття декларації прав людини представники Консультативної місії Європейського союзу (КМЄС) провели виїзне засідання в спеціалізованій школі №118 «Всесвіт», яка є асоційованим членом ЮНЕСКО. Наша школа традиційно відзначає пам'ятні дати календаря ЮНЕСКО, тому ми і запросили до себе експертів, поважних осіб та хороших наших друзів: Консультативну місію Європейського союзу, а саме Романа Чернишова, який опікується питаннями моніторингу та аналізу ЗМІ, Ула Кванстрьома – радника з питань прав людей та меншин. Зустріч розпочала  та провела директор Полякіна Лариса Олександрівна.

Вперше ми працювали у форматі сесії, що складалася з двох частин – теоретичної і практичної. Пан Роман надав детальну інформацію про основні завдання та особливості роботи Консультативної місії Європейського союзу в Україні

(European Union Advisory Mission). Учні, вчителі та гості спілкувалися англійською. Родзинкою нашої зустрічі стала інтерактивна сесія у вигляді рольової гри, яку виконували групи учнів. Були змодельовані 4 конфліктні ситуації (Bullying at school, Freedom of speech, Freedom of assembly, Cultural Heritage), які відображають ключові поняття у питанні прав людини. Ула Кванстром відзначив оригінальний творчий підхід наших учнів до завдань і розчулився від їх проникливої гри. Чекаємо на нові цікаві зустрічі.