24 червня учні нашої школи в складі своїх команд ФК «Поділ» повернулися з Об’єднаних Міжнародних  Ігор (UnitedWorldGames). UWG є найбільшою щорічною спортивною подією серед молоді в Європі та проходить під егідою ЮНЕСКО. Відбувається вона на початку літа в чарівному місті Клагенфурт, в Австрії.  Ця подія збирає школи та молодіжні клубні команди з усього світу поєднуючи спорт та культурний обмін. Ігри пропонують міжнародні турніри з футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, регбі, хокею на траві і тенісу для юнаків та дівчат віком від U9 до U21. Цього року ігри прийняли понад 6 000 учасників, 400 команд з більш ніж 30 країн світу.

    Шлях до Австрії пролягав через Угорщину, де у нас були заплановані зупинки. В першу та другу ніч нас гостинно зустрічали друзі київського футболу з міста Тисауйварош, вранці ми потренувалися на олімпійській базі Угорщини. А потім поїхали до купалень в місто Мішкольц. Це єдине місце у світі де басейни зроблені прямо у гірських печерах, приємно втомлені діти повернулися до готелю Фенікс. А вже наступного ранку вирушили до Австрії.

    Пізно приїхавши до Клагенфурту, ми дізналися, що вже з самого ранку на наші команди чекали перші ігри. По завершенню першого ігрового дня відбувся грандіозний парад-відкриття змагань. Всі наші дітки вийшли з прапорами України, а тренери були вдягнені у вишиванки. Після параду ще довго лунали гасла «Слава Україні».

   Ігри чергувалися із відпочинком. Молодіжний табір, в якому мешкала наша делегація, знаходився прямо біля озера та був обладнаний майданчиками для міні-футболу та волейболу. Чудові краєвиди надихали наших футболістів на нові звершення. І врешті-решт одна з наших команд посіла призове місце. Команда 2005 року народження здобула срібні медалі, поступившись у фіналі 4:6 італійцям у безкомпромісному та насиченому подіями матчі. Хочеться відзначити, що наш клуб вже втретє приймає участь в цих змагання, але вперше досягає такого успіху. Ми не можемо не назвати учнів нашої школи, які зробили вагомий внесок в загальний командний успіх, а саме: Леоненко Нікіту, Даниленко Давида, Куштейко Олександра, Рябовола Михайла, Вітова Андрія та Бахунько Валерія. Серед суперників наших хлопців у всіх вікових категоріях були представники таких країн як Англія, Румунія, Словенія, Словаччина, Італія, Німеччина, Хорватія, Сербія, Македонія, Угорщина та звичайно Австрія.

    Після змагань ми вирушили назад до Угорщини. Провівши цілий день в Дебрецені в аквапарку, нарешті наш шлях ліг додому. Вже наступного вечора задоволених дітей зустрічали батьки. Тепер у них є багато часу на те, щоб поділитися враженнями з батьками та відпочити. А потім, відпочивши, готуватись до нових перемог!